Erzincan 1. Amatör Lig A Grubu Şampiyonu Kemahspor Bölgesel Amatör Lig için Palyy-of oynamaya hak kazandı.

   ERZİNCAN  1. AMATÖR LİG  A GRUBU ŞAMPİYONU   
    K E M A H S P O R    

 


Kısıtlı imkanlarla ama, büyük fedakarlıklarla, alın teri ile elde edilen bu başarıda kuşkusuz ki,  Yönetimin, Teknik Heyetin, Futbolcuların ve onlara maddi, manevi destek olan bütün Kemahlıların  payı vardır. Ama taşın altında her zaman oldugu gibi yönetimin oldugu da ayrı bir gerçektir.  Biz öncelikle bu kadroyu bir araya getiren, onlara imkan sağlayan, kimselerin farkında olmadığı nice zorluklara gögüs geren, gece gündüz demeden Kemah için koşturan, Yönetim Kurulunun kıymetli üyelerini tek, tek tebrik ediyor, teşekkür ediyor yapılan açıklamayı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

 
Yapılan açıklamada Teknik heyete ve sporculara, takıma maddi ve manevi destek olan herkese, Kemah Kaymakamlığı’na, Kemah Belediyesi’ne, taraftarlara  teşekkür eden Kemah Spor Yönetimi açıklamasında şunlara yer verdi.

 Takımı maçlara hazırlayan, onlara taktik veren ve oyuncularıyla birlikte sahanın içinde mücadele eden, takımın başarısı için ellerinden geleni yapan,  Antrenörümüz Yusuf AK, ve yardımcısı Harun NALBANT’ı tebrik ediyor, teşekkür ediyoruz.

   Kendilerini Kemah’ın birer neferi gören, sahaya yüreklerini koyan, örnek bir aidiyet duygusu ile  mücadele eden Futbolcu kardeşlerimiz,  Yunus Emre YANAR - Salih Samed AŞÇI - Samet SÖYLEMEZ - Mustafa Sefa KAL - Abdülmuttalip SAVAŞ - Mehmet Furkan BADEM - Rahman Kürşat GEYLAN - Selahattin USLUOĞLU - İdris ŞİRİN - Hamza KARASU - Emre ÇALIK - Muhammet ÇİGDEM - Selçuk DOĞAN - Mehmet DOĞUCU - Ozan ŞERBET - Enes KARADAĞ - Ozan Ali ERKOL - Osman ACAR’ı ayrı ayrı tebrik ediyor, teşekkür ediyoruz.

   Bizler, Kemah’ın geleneksel dostluk ve centilmenlik anlayışı geregince Erzincan 1. Amatör Ligde mücadele ederek Bölgesel Amatör Lig için Play-Off  oynamaya hak kazanmış olan bütün kardeş takımlarımızı tebrik ediyor, kendilerine başarılar diliyoruz. Oynanacak olan maçların gerçek bir kardeşlik ortamında ve bir şölen havasında geçmesini temenni ediyor, iyi oynayanın, hak edenin kazanmasını  diliyoruz.

Biz Kemah için, el ele olmak istiyoruz.
Biz Kemah için birlik ve beraberlik içinde olmak istiyoruz.
Biz KEMAH için ŞAMPİYON olmak istiyoruz.
Biz  bunun için sılada ve gurbette bulunan bütün Kemahlıları bu takıma destek olmaya davet ediyoruz.’’ Denildi.
 

 
 
 KEMAHSPOR İÇİN DESTEK KAMPANYASI BAŞLATILDI
Öte yandan öğrendigimiz bilgilere göre bu önemli başarıdan sonra  Kemahspor için bir destek kampanyası başlatılatıldı. Destek olmak isteyen bütün hemşehrilerimizin yardımlarını Ziraat Bankası Erzincan / Kemah Şubesindeki Kemahspor hesabına yapabiliecekleri bilidirildi.


        --------------------------------------------------   www.kemahspor.com

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1274 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia