Son dönemde yaşanan talihsizlikler ve başarısızlıklar üzerine kulüp başkanlıgı tarafından olaganüstü genel kurul düşünüldügü konusunda bir açıklama yapıldı.

.
.
.
.

 
İST. KEMAH SPOR KULÜBÜ  DERNEGİ
ÜYELERİNİN DİKKATİNE!

 
İstanbul Kemah Spor Kulübü Başkanlıgından Yapılan açıklama;
 
Sayın üyelerimizin ve camiamızın dikkatine;
Kulübümüzün içinde bulundugu süreçte yaşananlar tarafımızı ziyadesiyle üzmüştür.  Bu konuda herhangi kırgınlıga mahal vermemek için itidalle davranmaya özen gösterdik ve öyle devam edecegiz.
 
Önümüzdeki günlerde yönetim kurulu ile yapılacak istişare sonucuna göre Olaganüstü Genel Kurul Toplantısı kararı alınabilir.

Tüzügümüzün ilgili maddeleri uyarınca iki yıl aidat ödemeyen üyelerin üyeliklerinin düşürülmesi ve  oy kullanma haklarının iptal edilmesi söz konusu olabilecegi için öncelikle aidat borcu bulunan üyelerimizin bir an önce aidatlarını ödemelerini rica ediyoruz.

Olaganüstü Genel Kurul  Toplantısı kararı alındıgı takdirde bunu  üyelerimizle ve camiamızla paylaşacak, gündemini ve  tarihini bildirecegiz. Her üyenin başkanlık ve yönetim kurulu üyeligi dahil her görev için seçme ve seçilme hakkı vardır. Böyle bir düşüncede olan üyelerimiz varsa onlarda şimdiden bu alandaki çalışmalarını yaparlarsa bir ön hazırlıkları olur.
 
Bizler, her genel kurul öncesi her ortamda bu çagrıları, bu duyuruları yaptık arzu edenleri göreve davet ettik. Şimdi görev için erkenden tüm camiaya görev için bir davet daha yapıyoruz. Dileriz bu sese kulak verecekler, bu yüke omuz verecekler, çıkar ve emaneti bizlerden teslim alarak çok daha iyi yerlere taşırlar. Biz hem birilerinin göreve talip olmasından, hem de görevini başarıyla yaparak kulübümüzü çok iyi noktalara taşımasından onur duyarız.
 
Konuyu önemine binaen hatırlatır, selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Hüseyin Çakmaktaş
İst. Kemah Spor Başkanı.


Banka ve hesap no bilgileri:

İSTANBUL KEMAH SPOR KULÜBÜ DERNEGİ

İŞ BANKASI ÇENGELKÖY ŞUBESİ

HESAP NO: 1097- 036 88 46 

IBAN NO: TR03  0006  4000 
                 0011 0970 3688 46
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
958 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia