Gülsuyu karşısında 4-1 maglup olan genç agırlıklı Kemah, skora ragmen oynadıgı futbolla göz doldurdu, gelecek için umut verdi.
GÜLSUYUSPOR 4

İST. KEMAH SPOR 1

 

Ligin son haftalarına girilirken şampiyonluk şansı mucizelere kalan İst. Kemah Spor  12-Ocak- 2018  Cumartesi günü Saat: 16.00 da Gülsuyu Asım Kara Stadında oynadıgı maçı 1-4 maglup tamamladı.

Ev sahibi Gülsuyuspor Başkanı Sn. Behram Kaçar ve yöneticileri ev sahibi olarak İst. Kemah Spor kafilesini kapıda karşılayıp başarılar dileyerek, yaptıkları jest ve ikramlarla güzel bir misafirperverlik örnegi verdiler.

Olumsuz  hava şartlarına ragmen tribünleri dolduran Gülsuyu taraftaraları ise İst. Kemah Spor’u sahaya çıkışta alkışlayıp tribünlere çagırdı ve maç süresince herhangi bir olumsuz tezahürat yapmayarak futbolun seyir zevkini öne çıkardılar.
 
 
İddiasını kaybeden İst. Kemah Spor’un önceki maçlarda direkt oynayan  8  as oyuncusu bu maçta sahada yer almadılar.  Ceyhun Ertaş, Birkan Aşık (İkinci yarının başında transfer olarak gittiler)   Erdem Yerlitaş, Oğün Gündoğan, Zeynel Gülay, Onur Çalışkan Yusuf Kayalar takımda yer almadı.  Takımda yer almayan oyuncularımızada sezon boyunca gösterdikleri performansları ve emekleri için teşekkür ediyoruz. Yine başarılarıyla birçok maça imza atan Kaleci Barış Tatar’da kalan sürede genç kaleci oynasın diye kulübede yer  aldı ve takım ruhu konusunda güzel bir örnek oluşturdu.


 
İST. KEMA SPOR
Zekeriya Yoleri -  Güven Koç - Emre Aksu - Yaşar Taşçı - Nedim Saydam - Mustafa Pekmezci - Burkay Işıklı - Esat Olgaç - Aşkın Bingöl - Burak Yıldız - Mert Üzülmez - Mert Alkurt - Bahadır Şanal - İsmail Başaran - Barış Tatar - Arda Şahinli - İdris Karakaş - Aziz Çiftçi’den oluşan 18 kişilik kadrosunda  tam 9 genç isim kendine yer bulmuş oldu.
 
 
 
Sahada yer alan kadro eger biraz daha birlikte oynama şansları olsaydı, ve son haftalarda hava şartları nedeniyle idman eksikleri bulunmasaydı bütün oyuncularımızın mevcut durumları ile şampiyonluga oyanabileceklerini göstermeleri hemde bunu lider Gülsuyu karşısında ve kalabalık bir seyirci önünde göstermiş olmaları İst. Kemah Spor için müsabakanın en kazançlı yanını oluşturdu. Ezilmeden yılmadan, çekinmeden aslanlar gibi mücadele eden İst. Kemah Spor’da agabeyler birer vefa, fedakarlık ve aidiyet örnegi oluştururken gençlerde yarınlar için birer ışık ve umut olduklarını gösterdiler.
 

 
Maç boyunca hava soguk ve yağışlıydı, rakip lider ve güçlüydü, taraftar alışmadıgımız kadar  takımlarına destek veriyordu, ilk kez bir  maçın ikinci yarısını  projektörler altında oynuyorduk, bazı oyuncularımız ilk kez bir A takım maçına çıkıyor, bazı oyuncularımız ilk kez ilk 11 de yer alıyordu. Kısaca her şey ilk bakışta olumsuzdu.

 
 
Maçın sonucuda bu olumsuzlugu yansıtan bir skor oldu İst. Kemah Spor bu sonucu hak etmesede  Gülsuyuspor karşısında  1-4 mağlup olarak haftayı puansız kapattı.
 
Oynadıgımız oyunun karşılıgı 1-4 mağlubiyet olmamalıydı belki ama Gülsuyu’nun maçı hakkıyla kazandığını da belirtmek lazım, kısaca daha iyi oynayan ve hak eden kazanmış oldu.
 

 
İst. Kemah Spor takımın vefakar ağabeylerinin yanında  ise sahaya  sürdügü kadro ile yeni bir heyecan, yeni bir ruh, ve gelecek için umut kazandı, güven kazandı, en olumsuz şartlarda bile Cesur Yüreklerin pes etmeyecegini gösterdi, kartsız sürdürdügü mücadelede bir kez daha ‘’Biz futbolun Aydınlık Yüzüyüz’’ dedi.


 
 
Öncelikle güzel bir evsahipligi yapan Gülsuyuspor yönetimini, centilmence oynayan oyuncularını ve herhangi bir olumsuz tezahürat yapmayan üstelik bizim takımımızı da alkışlayan  taraftarlarını tebrik ediyor, teşekkür ediyor,  kalan maçlarında kendilerine başarılar diliyoruz.
 

 
İst. Kemah Spor formasını en zor şartlarda giyerek tam bir Cesur Yürek duruşuyla, özveriyle, sadakatle, aidiyet duygusuyla, forma aşkı, arma sevdasıyla sahaya çıkan 18 Cesur Yürege ve Teknik heyetimize çok teşekkür ediyor her birini sevgiyle saygıyla alınlarından öpüyoruz.
Gerçektende skorla ters oarantılı olan güzel oyunları, son dakikaya kadar sürdürdükleri mücadele için bütün oyuncularımızı kutluyoruz.
Dileriz biz bir aile olarak bu sezonda ve gelecek sezonlarda birbirimize aynı sevgi, aynı saygı ve aynı sadakatle baglı kalır daha nice güzel günleri birlikte yaşarız. Ayagınıza, yüreginize saglık Cesur Yürekler, Rabbim ayagınıza taş, gözünüze yaş degdirmesin, Her güzellik siznle ve her şey gönlünüzce olsun…


    www.kemahspor.com


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia