Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası Açılış Şöleni 3- Şubat-2019 Pazar , Saat:13.00 Metmet Çakır Kültür ve Spor Merkezi, Çengelköy - Üsküdar İst.

.
GELENEKSEL
KEMAH KÖYLERİ
DOSTLUK TURNUVASI

 42.   
...  YIL  
AÇILIŞ ŞÖNENİNE
DAVETLİSİNZ!


1978 yılından beri aralıksız olarak düzenlenen Geleneksel Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası 42. yılına açılış şöleni ile start veriyor.

Kuruluş yıllarında futbol oynayanların bir çogunun bugün sahalarda torunlarının mücadele ettigi turnuva kendi içinde örnekleri içersinde mukayese kabul etmeyecek ederecede başarılı ve uzun süreli olmasının yanında kendine has tüzük ve kuralları ilede dikkat çekmeye devam ediyor.

 Yıllar boyunca Üsküdar İlçemizde bulunan Haydarpaşa ve Selimiye Sahalarında oynanan maçlar bir yıl Kagıthane'de oynandıktan  geçen yıl ve bu yıl saha sıkıntısına ragmen Üsküdar Belediyesi'nin gayretleri ile sonra tekrar Üsküdar'a yani bir anlamda evine dönmüş oldu. Bu sezon maçlar yine geçen yıl oldugu gibi  Beylerbeyi Stadında oynanacak.Geçmiş yıllarda hep anlatılan dillere destan olan açılış şölenlerinin 42. yıl programı için hummalı bir faaliyet yürüten Kemahlılar Dernegi Yönetimi  bu sende aynı başarıyı yakalamak için hazırlıklarını sürdürüyor.

İstanbul Kemah Spor Kulübü olarak bizde, bütün dostlarımızın ve sporseverlerin bu şölende  bulunmasını, dostluga, kardeşlige katkı sağlamasını, birlik ve beraberligin güçlenmesi amacıyla düzenlenen bu organizsayonda yer almasını arzu ediyor, turnuvada mücadele edecek olan bütün takımlara başarılar diliyor, açılış şöleninin hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

........................ AÇILIŞ ŞÖLENİ ...................
             3 - ŞUBAT - 2019  PAZAR    SAAT:13.00
        MEHMET ÇAKIR KÜLTÜR VE SPOR MERKEZİ
ENGİN CAD. NO: 7 ÇENGELKÖY / ÜSKÜDAR - İSTANBULPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia