İstanbul 1. Amatör Lig 2018-2019 sezonunun son maçını galip tamamlayan Cesur Yürekler ligi 3. bitirirken hiçbir maçta kırmızı kart görmediler.İST. KEMAH SPOR
SEZONU GALİBİYETLE
TAMAMLADI

Tuzla Aydınlıspor 1
İst. Kemah Spor 4

Zorlu rakipler kaşısında şampiyonluga oynayıp ligi 3. biteren İst. Kemah Spor  sezon boyunca hiç kırmızı kart görmeyerek bu mücadelenin sertlik ve şiddet olmadanda yürütülebilecegini göstermiş oldu. 
 
2018 - 2019 sezonuna büyük umutlarla ve şampiyonluk parolası ile başlayan Kemah Spor, sezonun ilk haftalarında oldukça başarılı sonuçlar alsada, hiç hesapta olmayan puan kayıpları ile ilerleyen haftalarda rakiplerinin gerisine düştü.
 
Pendik Velibaba mağlubiyetinden sonra kalan maçlara U17 ağırlıklı bir kadro ile çıkılmasına karar verildi ve sezon bu genç oyuncularla tamamlandı.
 
Ligin son maçını dost ve kardeş Aydınlıspor ile Tuzla Orhanlı Sahasında oynayan İst. Kemah keyifli bir müsabaka, güzel bir futbol ve  centilmence bir mücadelenin hakim oldugu karşılaşmada 1- 4  galip gelerek sezonu 3.lükle tamamladı.


 
03 - Şubat - 2019 Pazar günü 16.30 da başlayan karşılaşmayı  Hamit Gökay - Oktay Mürşit - Tekcan  Göksuoğlu hakem üçlüsü yönetti.
 

AYDINLISPOR
Ahmet Emir Yazıcı - Ahmet Muhammed Erden - Hasan Hüseyin Girgin - İsmet Önder - Oğuzhan Erdoğan - Cafer Bilge Tekin - Müslüm İnak - Eren Günerhan - Sercan Ünlü - Berat Demir - Alican Çetin - Ali Şimşek - Eray Aydoğdu - Mahmut Altıokka - Ahmet Faruk Kasapoğlu - Soykan Umur Sarıoğlu - İlkin Baran - Yemen Salman
Teknik Direktör: Cengiz Durmaz
 
İST. KEMAH SPOR
Zekeriya Yoleri - Yaşar Taşçı - Güven Koç - Mert Günal Üzülmez - Eyüp Bahadır Şanal - Aşkın Bingöl - Armagan Baran - Kaan Alkurt - Burak Yıldız - Mert Alkurt - İsris Karakaş - Atilla Kartal - Arda Şahinli - Eyüp Burkay Işıklı - Metin Eşkin - Emrehan Salman - Alperen Dinler
Teknik Direktör : İrfan Avşar

 

Yazdan kalma güzel bir günün akşamında oynanan maça iyi başlayan oyunu kontrol eden istedigi şekilde yönlendiren İst. Kemah Spor Ligin son maçın 1-4 kazanırken rakibin tek golünü atan eski oynucumuz Sercan Ünlü attığı gol sebebiyle Kemah yöneticileri tarafaından tebrik edildi.İst. Kemah Spor’un gollerini Bahadır (25 - 60), Burak (82) Aşkın (90) attı.


 
Maç öncesinde  güzel bir misafirpeverlikle ekbimizi karşılayan ve aonuna kadar sürekli ilgilenen maç sonu gelip ekibimizi tebrik eden Aydnlıspor yönetimine ve sahada dostca mücadele eden oyuncu arkadaşlarımıza ve iki takım arasındaki  bagların güçlenmesine azami gayret göseteren Cengiz Durmaz ve İrfan Avşar hocalarımıza teşekkür ediyor, kendilerine başarılar diliyoruz.


 
özellikle son haftalarda şampiyonluk adayı rakipler karşısıda güzel futbol oynayan başa baş mücadele eden üstelik bu zorlu süreçte kart bile görmeyen oyuncularımızı ayrıca tebrik ediyor, emekleri, gayretleri, adamlıkları, ve formamız için akıttıkları ter nedeniyle kendilerine teşekkür ediyoruz. Sağolun var olu Cesur Yürekler…Skorlar ve sonuçlar unutulur, dostluklar baki kalır.  Teşekkürler Aydınlıspor, yaşasın dostlugumuz, varolsun kardeşligimiz...

    www.kemahspor.com
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia