Henüz 6 yaşında ola kalecimiz, Kuzey Sarıkaya Fenerbahçede antrenmanlara çıkmaya başladı. Hayırlı, uğurlu olsun.

.
6 Yaşındaki 

kalecimiz,

MİNİK  KUZEY’DEN

BÜYÜK ADIM.

İst. Kemah Spor’lu minik

Cesur Yürek  Kuzey Sarıkaya

Fenerbahçe’de 

antrenmalara başladı.

 

Bazen insan yıllar yılı çalışır, çabalar, belki kabilyetleri vardır, teknigi iyidir, ahlaklıdır da üstelik ama işte gel gör ki şans her zaman gelip çalmaz kapını. Bazende şans kapını çaldıgında bazen yaşı geçmiş olur insanın, bazende o vazgeçmiştir artık.

Üstüne titreyen harikulade bir ailesi olan Kuzey Kulübümüze kaydını yaptırmaya geldigi andan itibaren özgüveni disiplini ve uyumu ile kendini sevdirdi.

Kendinden büyük yaş grupları ile oynadıgında bile becerisini ve özgüvenini hiç kaybetmeden çalışmalarını sürdürmeye devam etti.Sonra birgün Fenerbahçe’ye davet edildi, ‘’Bizimla idman yapsın’’ denildi içimizi bir sevinç bir mutluluk kapladı. Çünkü çocugumuzun kapısını şans erkenden çalmıştı. Hayırlı olsun diyerek, ona inanarak, başaracagına güvenerek yolladık Fenerbahçeye.

Şimdi Fenerbahçe’de idmanlara çıkıyor, elbetteki çok daha iyi şartlarda antrenman yapıyori Kuzey çalışıyor, çalışıyor…Haydi Cesur Yürek Kuzey Sarıkaya, yolun şansın, bahtın açık olsun evlat. Sen kuapalar kaldır, biz alkışlayan tarafta olalım, sen başarılı ol biz gurur duyan tarafta olalım.Ama bizi unutma, Kemah Spor’u unutma olurmu. Sen unutma ve çok başarılı ol ki, arkadaşların içinde bir umut olasın, onlarda daha çok çalışarak peşinden gelsin.


Kuzey Sarıkaya'ya sonsuz başarılar diliyor, Hocamız Nedim Saydam’ı ve degerli Sarıkaya ailesini tebrik ediyoruz.
 
    www.kemahspor.com

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia