Erzincanlı sporcular, badminton branşındaki başarılarına bir yenisini daha ekledi.

.

ANADOLU YILDIZLARININ

TÜRKİYE ŞAMPİYONU

ERZİNCAN OLDU.

 

Badminton branşında Erzincan gerek ulusal, gerekse uluslararası alanda her geçen gün başarılarına bir yenisini daha ekliyor.
 
Genclik Spor Genel Müdürlügü’nün düzenledigi tüm illerin katıldıgı grup çeyrek final,  yarı final ve son olarak 5-7 Nisan tarihlerinde Denizlide yapılan finaller sonucu Erzincan kız badminton takımı hiç yenilgisiz turnuvayı birinci olarak bitirerek basarılarına bir yenisini daha eklemişlerdir.
 
Milli takım antrenörleri Murat SÖNMEZ ve Uğur ERÇETİN tarafindan çalıştırılan sporcular Erzincan Türk Telekom ve Erzincan İl Özel İdaresi lisanslı sporculardır.
 
Başarıyla ilgili açıklama yapan Milli takım antrönörü Murat SÖNMEZ, ‘’Erzincan’daki çalışmalarımızı Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlügü’müz Milli Egitim Müdürlügü’müz ile, kulüplerimiz olan Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü ve Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü birlik ve beraberlik içinde uyumlu bir şekilde yapmaktayız gayretli çalışmalar sonucu başarıyı yakaladık. İnşallah başarılarımızı her geçen gün arttırarak devam etmek istiyoruz ‘’ dedi.

   www.kemahspor.com
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia