U11 ligi ilk maçında İst. Kemah Spor, Çamlıcaspor maçı tam bir şölen havasında geçerken izleyenlerin büyük begenisini kazandı.

.

İstanbul
U11 Ligi
Başladı.

Ligin ilk maçında
İST. KEMAH SPOR
Dost ve Kardeş Kulübümüz
ÇAMLICASPOR
İle karşılaştı.Çamlıcaspor  - İst. Kemah Spor U11 takımları ligin ilk maçında Üsküdar Selamiali Sahasında karşı karşıya geldiler.


Miniklerin heyacanı,  ve coşkusu, ailelerinin heyacan ve coşkusu ile birlikte yeşil sahalarda hep görülmesini arzı ettigimiz güzel bir şölen havasına döndü. Maçı üstün oynayan ve faklı kazanan Çamlıcaspor olsada, İst. Kemah Spor'un minik cesur yürekleri maç sonuna kadar mücadeleyi bırakmayarak begeni topladılar.
Çamlıcaspor U11 takımını ve Hocalarını tebrik ediyor, gelecek maçlarda başarılar diliyoruz.İst. Kemah Spor U11 takımı maç öncesinde soyunma odasında yapılan toplantıda Nedim Saydam hocamızdan yapılması gerekenleri dinledi.
Ardından takım kaptanı arkadaşlarına konuşma yaparak İst. Kemah Spor'un dostluk, centilmenlik ve sportmenlik ruhunu öylesine güzel anlattı ki maçın skorunu beklemeden aslında biz kazançlı çıktıgımıza daha soyunma odasında inandık.Nedim Saydam Hocamızı ve sevgili minik Cesur Yüreklerimizi tebrik ediyor, gelecek maçlarda başarılar diliyoruz.https://youtu.be/5FF3i4bpOdQ

www.kemahspor.com
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia