Çengelköyspor master takımı Antalya'ya giderken kaza geçirdi, üç kardeşimiz vefat ederken, ondört kardeşimiz yaralandı. ÜZGÜNÜZ, HEMDE ÇOK ÜZGÜNÜZ!


ÇENGELKÖY
MASTER

TAKIMI
ANTALYA'YA

GİDERKEN
KAZA YAPTI!

Üç sporcu kardeşimiz vefat etti
çok sayıda kardeşimiz yaralandı.
Haberbütün başta olmak üzere
bütün spor camiasını yasa boğdu.Önceki gün özel bir turnuva için Antalya'nın Manavgat ilçesine gitmek üzere yola çıkan  Çengelköyspor Master takımını taşıyan otobüs   Döşemealtı İlçesi Çubukbeli Mevkiinde kaza yaptı.

Kazada üç kişi hayatını kaybederken 14 kişi yaralandı. Hayatlarını  kabedenler, İstanbul getirilrken yaralılar çeşitli hastanelere kaldırıldı.

Haber master takımında oynayan sporcuların aileleri başta olmak üzere  Çengelköy Camiasın ve bütün spor camiasını yasa boğdu.İstanbula' getirilen Engin Karahisar - Gürkan Helvacıoğlu - Muammer Özkaya'nın cenazeleri  17- Nisan - 2019 Çarşamba günü  düzenlenen bir törenle ebedii istirahatgaharına defnedilirken İst. Kemah Spor Kulübünü temsilen yönetim kurulu üyeleri cenazeye katılarak yakınlarına başsaglıgı diledi.


Kazada hayatını kaybeden  Muammer ÖZKAYA, aynı zamanda İst. Kemah Spor Altyapısında oynayan  Selim Eren ÖZKAYA'nın babasıdır.
Çengelköyspor Master tamınında oynayan ve aynı kafilede yer alan eski takım kaptanlarımızdan Nedim SAYDAM  ve Mustafa ODABAŞI ise bu kazadan çok şükür herhangi bir yaralanmadan sagsalim İstanbul'a dönmüşlerdir.

Nedim Saydam uzun yıllar kulübümüzde faal futbol oynamış, kaptanlı yapmış ve halen İst. Kemah Spor Kulübü'müzde Futbol Okulu hocası ve altyapı koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

  
 Mustafa Odabaşı Uzun yıllar kulübümüzde futbol oynamış, kaptanlık yapmış ve Futbol Okulumuzu kurarak ilk hocalıgını üstlenmiş olup halen İst. Kemah Spor Teknik Danışma Kurulumuzun üyesidir.
Kazada hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah (c.c.)dan rahmet diliyoruz. Ailelerine, yakınlarına ve camialarına başsağlıgı ve sabırlar diliyoruz. Mekanları Cennet olsun.

Aynı kazada yaralanan bütün kardeşlerimize Allah (c.c.)dan acil şifalar diliyor, kendilerine, ailelerine ve camialarına geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.Nedim Saydam  -  Mustafa Odabaşı sizlerede geçmiş olsun.Yüce Rabbimiz birdaha böyle acılar yaşatmasın.

www.kemahspor.com


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia