İst. Kemah Spor haftayı üç puanla kapatırken, henüz sezonun yarısı olmadan görülen 2. kırmızı kart herkesi üzmüştür.

.
.


U19/2 Ligi
19. Grup
6. Hafta
 

İST. KEMAH SPOR
4
ANADOLU  ÜSKÜDAR 1
 27 - Nisan - 2019 Cumartesi günü Saat:12.00 de Selimiye Stadında Üsküdar’ın iki Kulübünün  gençleri  karşı karşıya geldi. Her iki takımında kazanmak için çaba sarfettigi müsabaka sonunda sahadan 3 puanla ayrılan taraf,  İst. Kemah Spor oldu.

 
 Anadolu Üsküdar (U19)


İst. Kemah Spor (U19)Maçın henüz 20. Dakikasında Mevlüt Kekeç ile öne geçen Kemah, 32. Dakikada  Esat Olğaçla farkı ikiye çıkarttı.
 
İlk yarı İst. Kemah Spor’un 2-0 üstünlügü ile sona erdi.
 
İkinci yarının hemen başlarında 48. Dakikada İst. Kemah Spor yine  Esat Olgaç’ın ayagından kazandıgı golle farkı üçe çıkardı.
 
Golden sonra oyuncular arasında çıkan bir tartışma sonucu İst. Kemah Spor’dan Semih Zorba 58. Dakikada  kırmızı kart göredü ne yazık ki Kemah on kişi kaldı.
 
On kişi kalan İst. Kemah Spor rahat kazanacagı bir maçta zorlu dakikalar yaşarken Anadolu Üsküdar 75. Dakikada Yagız koca ile farkı ikiye indirdi 3-1
 
Henüz golün şokunu atamadan iki dakika sonra  Anadolu Üsküdar 77. Dakikada  bu kez A. Emir Koca ile bir gol daha buldu ve farkı bire indirdi. 3-2
 
İst. Kemah Spor on kişi oynamanın verdigi dezavantaj ve rakibin varını yogunu ortaya koydugu süper harika oyunu! sonucunda zora soktugu maçta 80. Dakikada Ali Ulaş Delibaş penaltıdan attıgı  golle  farkı tekrar ikiye çıkartı 4-2
Maç İst. Kemah Spor’un 4-2 üstünlügü ile sona erdi.

NOT :
Biz sportamence oynamaya varız, dostaça, kardeşçe mücadeleye varız ve her maçaı kazanmak için oynamaya varız. Gördügümüz kırmızı kartaları savunmuyoruz ancak sonuçta bu insanlar genç adamlar ve özellikle küfre mazruz kaldıklarında tepki gösteriyorlar. Bu konuda hakemlerimizin küfre müsamaha göstermemelerini, sertlige izin vermemelerini bekliyoruz.


 
    www.kemahspor.comYorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia