İst. Kemah Spor U19 takımı haftayı 3 puanla kapatarak yükselişini sürdürdü.

.


Ligde umulmadık şanssızlıklar yaşayan, sakatlıklarla boguşan İst. Kemah Spor U9 takımı herşeye ragmen yükselişini sürdürmeye devam ediyor.


ÜSKÜDAR İCADİYE 2
İST. KEMAH SPOR 3

5-Mayıs-2019 günü Üsküdar Selimiye Stadında oynanan maçta, iki takım oyuncularının ve teknik heyetlerin ortaya koydukları centilmenlik anlayışı futbolun güzelleşmesine, dostlukların güçlenmesine katkı sagladı.
 


ÜSKÜDAR İCADİYE (U19)


                      ----------------------

İST. KEMAH SPOR
(U19)Oynadıgı futbolla, gösterdigi centilmence duruşla, bulundugu yerden çok daha yukarıları hakeden Üsküdar İcadiyespor'un ev sahibi oldugu maça İst. Kemah istekli ve hızlı başladı.Henüz 4. dakikada Esat Olgaç takımımızı öne geçiren golü attı. 0-1

20. Dakikada Mevlüt Kekeç geçen hafta attıgı golün adeta tekrarını oynattı ve firikikten attıgı golle farkı ikiye çıkardı. 0-2

İlk yarı İst. Kemah Spor'un 0-2 üstünlügü ile sona erdi.

İkinci yarıya aynı istek ve hızla başlayan İst. Kemah Spor gençleri 60. dakikada  Buğra Gören'in  ayagından bir gol daha buldu ve fark üçe yükseldi. 0-3Son 30 dakikada İst. Kemah Spor kenar yönetimi yaptıgı degişiklerle daha az forma şansı bulan oyuncuları sahaya sürererk onlara olan güveni belirtmiş oldu.

Maçın son 20 dakikasında Üsküdar İcadiye'nin iyi futbolunu, mücadele ruhunu unutarak  skorun rehavetine kapılan İst. Kemah Spor gençleri bunun bedelini arka arkaya yedikleri 2 golle ödediler.

Maçın son dakiklarında Üsküdar İcadiye beraberlik için, İst. Kemah Spor farkı artırmak için ellerinden geleni yapsalarda skor degişmedi ve Cesur Yürekler haftayı 3 puanla kapatarak yükselişlerini sürdürdüler.


İrfan Avşar Hocamızı ve U19 takımımı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz. Yaşanan onca talihsizlige, sakatlıklara, cezalara ragmen yarışta var olmaya devam eden, form grafigini sürekli yükselten, mücadeleyi bırakmayan ekibimizi kutluyor, alınlarından öpüyoruz.


Üsküdar İcadiye ile olan karşılıklı dostluk ve kardeşlik duruşumuz bugün birekez daha gösterdiki futbolda kazanılabilecek en büyük deger gönülleri kazanmak, dostlukları büyütmek, kardeşlikleri yaşatmaktır. Bu anlayışla mücadele eden, oynadıgı futbollada bulundugu yerden çok daha yukarıları hakettigini birkez daha herkese gösteren Üsküdar İcadiyespor'a teşekkür ediyor, gelecek maçlarda kendilerine üstün başarılar diliyoruz.
    www.kemahspor.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia