Her gittikleri yarışmadan, turnuvadan, şampiyonadan başarıyla dönen madalya avcıları bu kezde Yunanistan'dan madalyalarla döndüler.

.
.
.
.
.
.
.

MADALYA AVCILARI
YUNANİSTAN'DAN
8 MADALYA İLE
YURDA DÖNDÜLER!

 

 Son yıllarda üst üste elde ettikleri başarılarla dikkatleri üzerine toplayan badmintonun yıldızları Erzincanlı milli sporcularımız başarı grafiklerini artırmaya, madalyalaı çoğaltmaya devam ediyorlar.

Yunanistan'da 10-12 Mayıs 2019 tarihlerinde 17 Ülkenin katılımıyla yapılan Uluslararası Gençler Badminton Turnuvasında Erzincanlı Milli sporcularımız  Ülkemize 8 madalya daha  kazandırdılar.

 


Çift kızlar: Zehra Erdem /Ece Başakın 2.
Cansu Erçetin/Yasemen Bektaş 3.
Karisik Cift: Semih Basakin/Zehra Erdem 2.
Cift Erkekler: Semih Başakın/ Serkan Ugurlu 3. oldular.
 
Milli Takım Antrenörü olarak Murat SÖNMEZ in görev aldığ ekip Ülkemiz açısından önemli bir basarı sağlarken,  turnuvayla ilgili acıklama yapan Milli Takım Antrenörü Murat SÖNMEZ; ‘’ Yunanistan'da Milli sporcularımız ülkemiz adına önemli bir başarı kazandılar. Bu bizi çok mutlu etti, Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü ve Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü lisanslı sporcularımız her geçen gün Ūlkemize yeni madalyalar kazandırıyorlar. Bize destek veren maddi ve manevi yanımızda olan herkese çok teşekūr ederiz.’’ dedi.

   www.kemahspor.com


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia