İst. Kemah Spor U19 takımı güzel ve mücadeleci futboluna ragmen Fetih Kelkit karşısında bir puana razı oldu.
.

o
Sahaya mutlak galibiyet parolası ile çıkan  İst. Kemah Spor, maça iyi başladı. Grubun güçlü ve iddialı takımlarından Fetih Kelkit ilk dakikalardaki baskıyı kırdıktan sonra maç daha çok orta alan mücadelesine döndü.  İlk yarı başladıgı gibi 0-0 sona erdi.
 
 


İkinci yarıya daha umutlu başlayan Kemah rakip sahaya iyi  insede Fetih Kelkit’in defans blogunu aşıp onsekiz içine girmekte zorlandı. Uzak şutlardanda bir sonuç alamadı.
 

 
Maçın  ilk yarısında oldugu gibi ikinci yarısındada topa sahip olma ve oyun hakimiyeti açısından durum Kemah lehine olsada bu  durum Cesur Yüreklere   skoru degiştrecek golü bulma şansını vermedi
 

 
Maç canlı, sert ve futbol olarak güzel oynansada oyuna heyecan katan gollük pozisyonlar  oynanan futbolun aksine oldukça az oldu ve her  iki takımda gol pozisyonuna girmekte zorlandı.
 
 

Maç notlarına baktıgımızda iki takımda defansta çok dikkatli oynadı.
Kemah Spor adına Esat mutlak gollük iki pozisyonda kaleci ile karşı karşıya iken yararlanamadı. Mevlüt’ün firikik atışında herkes gol diye ayaga kalksada top diregi yalayıp dışarı çıktı.
 

 
Fetih Kelkit’in  buldugu iki pozisyonda  bir top karambolde direkten döndü, bir başka pozisyona kafa vuruşunda top üst direge çarpıp dışarı çıktı.
 
 

Futbol güzel bir oyundur, futbolu güzelleştirerek, dostluk anlayışı ile centilmence oynayanlara teşekkür ediyoruz.
 
Canla başla galibiyet için mücadele eden oyuncularımız bunun karşılıgını galibiyet olarak alamasada ortaya koydukları güzel futbol ve mücadeleden dolayı İrfan Avşar hocamızın şahsında hepsini tebrik ediyor, can saglıgı olsun diyor gelecek maçlarda başarılar diliyoruz.
 
Fetih Kelkit yöntimine teknik ekibine tarafımıza gösterdikleri yakınlık ve samimiyet için teşekkür ediyor,  sporcuları mücadelelerinden dolayı tebrik ediyor, gelecek maçlarda başarılar diliyoruz.
 
Maçın  son dakikalarında dizinden sakatlanan ve daha sonra durumunun iyi oldugunu ögrendigimiz  Tetih Kelkit oyuncusu Ali Ufuk ÖVER'e geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz.


 
  
  www.kemahspor.comMAÇ RESİMLERİ:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia