Maçı önde götüren gençlerimiz son çeyrekte üst üste yedigi gollerle farklı maglup oldular. Futbolda her sonuç vardır, saglık olsun.Sevgili Cesur Yürekller;
Bir maçı kazanmak dünyayı fethetmek olmadıgı gibi, bir maç kaybetmekte dünyanın sonu degildir. Canınız sagolsun gençler. Sizler bu kulübün Cesur Yürekleri, bu ailenin evlatlarısınız. Sizlere olan sevgimiz puan tablolarındaki sıralamalara göre degişmez, sizlere olan inancımızda maç skorlarına bakarak sarsılmaz. Daha çok çalışacak, daha çok inanacak, hocamızın sözlerine daha çok uyacak ve yolumuza devam edecegiz. Kazanacagımız maçlarda var puanlarda var. Hiçbir sonuçta biz sizden vazgeçmedik, vazgeçmeyiz, sizde kendinize inanın, kendinize güvenin ve asla mücadeleden vazgeçmeyin. Bu ligde bu grupta yenemiyecegiz takım yok oynadıgınız futbolu seyreden herkes bunu söylüyor zaten.  Ama futbolun içinde farklı maglup olmakta, farklı kazanmakta var. Kaldırıın başınızı, gülümseyin hayat devam ediyor ve mutlu olacagımız daha nice günlerimiz olacak. Sizi seviyoruz.
Dakikalar:

Maça iyi başlayan, iyi oynayan, topa hakim olan ve galibiyete yakın olan İst. Kemah Spor U19 takımı 72. dakikaya 2-1 önde girdi.

Bu dakikada yenilen hatalı bir gol sonucu moral bozuklugu yaşayan ekibimiz  bu moral bozuklugunun geirdigi motivasyon kaybınada ugrayınca adeta maçtan koptu.

Son çeyrekte maçtan kopan Kemah karşısında eline geçen fırsatları iyi degerlendiren İstanbu DSİ Spor peşe peşe buldugu gollerle maçı farklı kazanmayı başardı.

2-6 kaybettigimiz maç sonrası DSİ tarafında  sevinç yaşanırken  Kemah soyunma odasında büyük bir üzüntü hakimdi.


Son 15 dakika haricinde güzel oynayan iyi mücadele eden ekibimizi herşeye ragmen tebrik ediyoruz. Lig uzun bir yoldur ve bu süreçte olumlu yada olumsuz birçok sonuç yaşanabilir. Genç kardeşlerimizin Canı sagolsun diyoruz.

Maçı farklı kazanan DSİ Spor'u tebrik ediyor kendilerine gelecek maçlarda başarılar diliyoruz.
    www.kemahspor.com
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia