Üsküdar'ın iki dost ve kardeş takımı, oynadıkları futbol ve sergiledikleri duruşla hem dostluğu güçlendirdiler, hemde futbolu güzelleştirdiler.


...

**************************************************************
 
DOSTÇA OYNADIK, DOSTLUK KAZANDI


.

İst. Kemah Spor U19 takımı Anadolu Üsküdar U19 takımı ile oynadı. Maç öncesinde ve maç esnasında olduğu gibi maç sonunda da  yaşanan dostluk ortamı oynayan, seyreden, yöneten  herkese futbolun güzel yönlerini yaşattı.
 
 
Müsabakaya arzulu ve hızlı başlayan taraf İst. Kemah Spor oldu.
12 -18 ve 36. Dakikalarda Metin Eşkin’in  attıgı gollerle İst. Kemah Spor ilk yarıyı 0-3 önde tamamladı.
 
İkinci yarıya düşünülenin aksine çok daha diri ve dirençli bir Anadolu Üsküdar vardı sahada. Yinede golü bulan taraf Kemah oldu ve Serdar Yaman’ın 56. dakikada  kafayla  attıgı golle skor 0-4 oldu.
 


Bu golden sonra Kemah iyice rahatlarken Anadolu Üsküdar ikinci yarıda başladıgı güzel ve etkili futbolunu sürdürdü. Bu dakikalarda Kemah defansı yerinde müdahelelerle gole izin vermesede 65. Dakikada Emircan Kaya Anadolu Üsküdar adına attıgı güzel golle skoru degiştirdi 1-4
 


Golden sonra her iki takımda herhangi bir stresten uzak, rahat olmanın sonucunda göze çok hoş gelen, pas yüzdesi yüksek, şut sayısı oldukça fazla bir futbol oynarken çok sayıda gol fırsatı buldular.
 
Günün başarılı  isimlerinde Metin Eşkin 85. Dakikada inanılmaz güzellikte  bir vuruşla skoru son kez degiştiren isim oldu. 1- 5
 
İst. Kemah Spor bu golle sahadan 1-5 üstün ayrılan taraf oldu.
 
 
Anadolu Üsküdar ve İst. Kemah Spor gençleri, oynadıkları güzel futbolla, skora sonuca bakmadan sergiledikleri centilmence duruşla alkış almayı hak ettiler. Her iki takımın yöneticilerini, hocalarını ve oyuncularını tebrik ediyor. Kendilerine her zaman üstün başarılar diliyoruz.


    www.kemahspor.com
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia