Kulüp tesislerinde yapılan sezon açılışı toplantısına Kemahlılar Dernegi Yönetimi, İst. Kemah Spor Yöneticileri, Sporcular ve sporcu aileleri katıldı.

.

İST. KEMAH
SPOR KULÜBÜ

YENİ SEZONA
MERHABA DEDİ.

 

Geçtigimiz günlerde  kendi tesislerinde düzenlenen mütevazi bir programla yeni sezon öncesi  toplanan İst. Kemah Spor agırlıklı olarak, yeni sezonda agırlıklı olarak mücadele edecegi U19 takımdaki gençlerden oluşacak kadroyu daha tecrübeli ve lig deneyimine sahip oyuncularla takviye etmek için çalışmalarını sürdürüyor.

 
22 Temmuz 2019 tarihinde düzenlenen programa İst. Kemah Spor Kulübü Yöneticileri, Kemahlılar Dernegi Yönetim Kurulu Üyeleri Hayrettin Özmen, Şenel Kartal, Hüseyin Sarı, H. Soner Özmen, Cevizlik Köyü Dernek Başkanı Zeynep Hançar, Gülbahçe Köyü Dernek Başkanı Enver Baysak,  Teknik heyette yer alan antrenörler, sporcu aileleri, futbol takımı ve basketbol takımında yer alan oyuncular katıldılar.


 
Açış konuşmasında önce katılımcılara teşekkür eden Başkan Hüseyin Çakmaktaş, özetle  İst. Kemah Spor’un hedeflerini ortaya koyarken bu hedeflere ulaşmak için gösterilecek olan mücadelenin fairplay çerçevesinde olması gerektiginin altını çizdikten sonra, ‘’Biz adaletli, merhametli ve cesaretli olmaya devam edecegiz. Hanemize asla haketmetigimiz birtek puan yada gol yazdırmıyacagız. Biz bu alemin Cesur Yürekleri, Futbolun Aydınlık Yüzüyüz öyle olmaya da devam edecegiz. Spor kardeşliktir ilksinden ödün vermeyecek, bu kulübü fair play ruhunun merkezi olarak yaşatmaya devam edecegiz. Skor, yada sonuç degil önce gönüller kazanacak, zeki, çevik ve ahlaklı insanlar olarak yolumuza devam edecegiz. Yıllardır hep böyle yaptıki mütevazi imkanlarla, kısıtlı bütçelerle şampiyonluk destanları, fairplay destanları, kardeşlik, dostluk destanları yazdık, yazmaya devam edecegiz.’’ diyerek katılımcılara birkez daha teşekkür etti ve sporculara kazasız, sakatlıksız güzel bir sezon ve başarılar dileyerek sözlerini tamamladı.
 

 
Daha sonra Kemahlılar Dernegini temsilen bir konuşma yapan  Hüseyin Sarı katılımcılara teşekkür ettikten sonra sözlerine devamla ‘’ İst. Kemah Spor Kulübü başkanımız ve yönetim bu kulübe önemli hizmetlerde bulunuyorlar, bugün burada şunada şahit oldum Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün -Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklı olanını severim sözü burada hayat bulmuş, gerçekten uygulanıyor, bunun için başkanımıza, yönetime çok teşekkür ediyorum.  Yeni sezonun saktlık olmadan güzel geçmesini temenni ediyorum ve sizlere başarılı bir sezon diliyorum’’ diyerek sözlerini tamamladı.

 


Daha sonra sırasıyla söz alan Cevizlik Köyü Dernek Başkanı Zeynep Hançer, Kemahlılar Dernegi STK’lardan sorumlu Üyesi Şenel Kartal, Kulüp Başkan Yardımcısı Saim Ovayurt, Üsküdar Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Çakmaktaş,  Teknik Direktör İrfan Avşar, Kulüp Müdürü Abdullah Şanal dilek ve düşüncelerini dile getirerek Kemah Spor’a yeni sezonda başarılar dilediler.  Milli Tekvandocu Rukiye Karaboga ise 220 ögrencisiyle bundan sonra Kemah Spor çatısı altında yer alacaklarını ve birlikte sadece ulusal degil, uluslar arası arenada şampiyonlar çıkartacaklarını dile getirdi. Konuşmacıları can kulagı ile dinleyen katılımcılar alışlarla teşekkür ederek destek oldular.


 

Yine kulübün en eski oyuncuları arasında yer alan Serha Ilışar ve Güven Koç ile en genç oyuncuları arasında yer alan Metin Eşkin ve Mevlüt Kekeç, Basketbol takım kaptanı Erdal Tunç sporcular adına yaptıkları konuşmalarda burada olmaktan mutlu olduklarını, burayı kendi evleri, kendi aileleri gibi gördüklerini dile getirerek, İst. Kemah Spor’un başarısı için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söylediler.
 
 
Yeni sezon öncesi aile ortamında bir araya gelen İst. Kemah Spor Ailesi ve dostları böylece 2019- 2020 sezonuna merha dediler.Programın sonunda ise toplu halde aile fotografı çekilerek hep birlikte ‘’Herşey Kemah İçin’’ sloganı söylendi.


 www.kemahspor.com
   Cesur Yürekler
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia