Nijerya'da yapılan turnuvada 2. olarak gümüş madalya kazananan millilerimiz böylece olimpiyatlarda yarışma hakkına bir adım daha yaklaştılar.NİJERYA’DAN
MADALYAYLA
DÖNDÜLER!
 
 Nijerya’nın Lagos şehrinde 24 -27 Temuz 2019 tarihlerinde 22 Ülkenin katılımıyla yapılan İnternationel Clasic Badminton Turnuvasında Erzincan lı Milli sporcularımız Nazlıcan İNCİ ve Bengisu ERÇETİN  güçlü rakiplerini eledikte sonra finale kalmayı başardılar.
 
Nijerya’da başarılı sonuçlar alarak Hintli rakipleri ile  finale maçında karşılaşan  Millierimiz finali zorlu bir mücadelenin  sonunda 2-1 kaybederek  2. Oldular ve ülkemize gümüş madalya kazandırdılar.
 
Bu turnuvada Milli takımımızın antrenörlüğünü yapan Murat SÖNMEZ  yaptıgı açıklamada,  ‘’Turnuva bizim sporcularımız için başarılı geçti Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü sporcularımız aynı zamanda Olimpiyatlara da önemli bir puan veren bu turnuvadan yüksek puan alarak Olimpiyatlar için mücadele etme hakkını elde etmek için sürdürdükleri yükselişe devam etmişlerdir. Sporcularımızı tebrik ediyor, bizlere destek olan  herkese şükranlarımı sunuyorum’’ dedi.

  www.kemahspor.comYorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia