Yemen Ekşioğlu Turnuvası'nda Validetayfun Şampiyon olurken 2. Anadolu Üsküdar 3. Selimiye 4. Bağlarbaşı oldu.

....
.
.
.
.

.
  YEMEN EKŞİOĞLU TURNUVASI ŞAMPİYONU   
          VALİDE TAYFUN     
OLDU
Üsküdar Amatör Spor Kulüpleri Birliği  ve Üsküdar Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen Yemen Ekşioğlu Futbol Turnuvası Valide Tayfun Sporun  şampiyonluğu ile sona erdi.

 

15 Eylül 2019Pazar günü Selimiye Stadında oynanan final müsabakasında Valide Tayfun galip geldi.

Valide Tayfun 2

Anadolu Üsküdar 1

3.lük 4. lük müdabakasının galibi Selimiye oldu. 

Selimiye 3

Bağlarbaşı 0

Böylece

Şampiyon : VALİDE TAYFUN

2.  ANADOLU ÜSKÜDAR

3.  SELİMİYE

4. BAĞLARBAŞI

Oldu.

 

Zevkli ve mücadeleci maçların ardında yapılan kupa törenine Türkiye Futbol Federasyonu İcra Kurulu Üyesi, TASKK Başkanı ve İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez, Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı, Üzeyir Işık,  Abdullah Ayaz, Abdurrahman Alp, Mahmut Ekşi, Dursun Ekşioğlu, Hakkı Ekşioğlu, Milli Takımlar antrenörü Turan Sofuoğlu, İASKF yöneticisi Ufuk Tatar ve amatör kulüp başkanları, kulüp yöneticileri ve çok sayıda sporsever katıldı.

Kupa töreninde bir konuşma yapan Üsküdar Kulüpler Birligi Başkanı ve Şampiyon olan Valide Tayfun Spor’un başkanı Mustafa Gürlü, Yemen Ekşioğlu anısına düzenlenen bu turnuvaya katılan bütün takımlara ve destek olan Üsküdar Belediyesine teşekkür ettikten sonra, dereceye girenleri ve  turnuvaya katılan bütün takımları tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

Yemen Ekşioğlu'nun amatör futbola büyük katkılar yaptığını belirten Türkiye Futbol Federasyonu İcra Kurulu Üyesi  Ali Düşmez "Türk sporunun yükselmesi için gençliğe ve amatörlere yaptığı hizmetler unutulmaz. Üsküdar Kulüpler Birliği Başkanı Mustafa Gürlü ve yönetiminin  organize ettiği, Üsküdar Belediyesi’nin destekledigi bu anlamlı  turnuvanın geleneksel hale getirlmesi için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz" dedi.


Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Tğrkmen adına bir konuşma yapan Başkan Yardımcısı Üzeyir Şık, trunuvaya katılan takımları ve dereceye girenleri tebrik ettikten sonra, Üsküdar Belediyesi olarak bugüne kadar oldugu gibi bundan sonrada spora ve gençlige destek olmaya devam edeceklerini, yeni dönemde spor alanındaki yatırıların artarak sürecegini belirtti.

Yemen Ekşioğlu'nun ağabeyi Dursun Ekşioğlu ise yaptıgı konuşmada,  Amatörlere yaptığı hizmetler nedeni  ile Yemen Ekşioğlu ile gurur duyduklarını ve  onu unutmayarak  kendisine vefa gösteren  tüm yetkililere ve kulüplere  teşekkür etti.

Oğlu Hakkı Ekşioğlu ise babasının amatörlere verdiği hizmeti aile olarak sürdüreceklerini söyledi ve  bu turnuvayı düzenleyerek Yemen Ekşioğlu’na vefa gösterenlere  teşekkür etti.www.kemahspor.com

''Sporun aydınlık yüzü''
İST. KEMAH SPOR
Cesur Yürekler
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia