Erzincanlı Milli sporcular Ankara'da yapılan şampiyonada fırtına gibi estiler.

.
.
.
.
.
Ankara’da
Erzincan
Rüzgarı Esti!
 
 Türkiye Badminton Federasyonu tarafından 24 - 27 Eylül 2019 tarihleri arasında Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezinde düzenlenen 19 Yaş Altı Türkiye Badminton Ranking Turnuvasının 2. Etap müsabakaları sona erdi.
 
Yapılan müsabakalarda Beş branşda Oynanan şampıyonada 3’ünde Erzincanlı sporcular Türkiye Şampiyonu Oldu.
 
2 branşın finalindede 2 Erzinacan lı sporcular birbirleriyle final oynadılar.
 
Çift Erkekler branşında Erzincancalı sporcular Semih Baha Başakın / Emirhan Budak 1. Samet Özdemir /Mehmet Yılmaz 2. Oldular.
 
Karışık Çiftler branşında Semih Baha Başakın / Yasemen Bektaş 1. olurken Emirhan Budak / Ece Sahre Başakın 2.
 
Çift bayanlarda Cansu Erçetin / Yasemen Bektaş çifti 1. Oldular.


 
Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü ve Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulüpleri Lisanslı sporcularımız Erzincan’ı  Ulusal ve Uluslar arası arenada başarıyla temsil etmeye devam ediyorlar.Şampiyonayla ilgili bilgi veren Milli takım Antrenörlerimiz Murat Sönmez ve Uğur Erçetin,  ‘’Ankara’da yapılan şampiyona bizim için şükürler olsun çok başarılı gecti, Erzincan ve Ülkemizi Ulusal ve Uluslarlar arası turnuvalarda başarıyla ve gururla temsil ediyoruz, buda bizim çalışma enerjimizi artırıyor, bu başarılarda bize her türlü desteklerini veren Erzincan Gençlik İl Müdürlüğüne, Sporcularımızın kulüpleri olan Erzincan Türk Telkom Spor Kulübüne ve Erzincan İl özel İdaresi Spor Kulübüne  çok teşekür ederiz. Bize verilen bu destekler artıkca başarılarımızda aynı doğrultuda artıracağına inanıyoruz.’’ Dediler.
 

 
 

     www.kemahspor.com

 

 

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia