İst. Kemah Spor Kulübü Dernegi Olağanüstü Genel Kurul 2. Toplantısı yapıldı.

.
.
.
(Önceki haftayapılan Genel Kurul Toplantısı haberi yayınlandıgı halde teknik nedenlerle sayfada görüntülenememiştir yaşanan gecikme için özür dileriz.)
İST. KEMAH SPOR KULÜBÜ DERNEGİ
OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL
TOPLANTISI YAPILDI.


İst. Kemah Spor Kulübü Dernegi Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Kemahlılar Dernek Merkezinde yapıldı. 


Divan Başkanlıgını THY Yöneyim Kurulu Üyesi Ulaştırma Bakanlıgı Müşaviri
Sn. Orhan BİRDAL yaparken, 
Divan Heyetinde Kemahlılar Dernegi Eski Başkanı Sn. Mehmet Oral ve Komşu Köyler Birligi ve Kardere Köyü Dernek Başkanı Sn. Yusuf Gündüz yer aldı.

Genel Kurul Toplantısına, THY Yöneyim Kurulu Üyesi, Ulaştırma Bakanlıgı Müşaviri ve Ağaçsaray Köyü Dernek Başkanı Orhan BİRDAL,  Kemahlılar Dernegi Başkanı ve Üsküdar Belediyesi Meclis Üyesi Fahrettin Arslan  Üsküdar Belediyesi Meclis Üyesi ve STK’lardan sorumlu Başkan Danışmanı Esat Kalay,  Üsküdar Kulüpler Birligi Başkanı Mustafa Gürlü, Üsküdar Belediyesi Meclis  Üyesi Av. Hüseyin Çakmaktaş, Komşu Köyler Birligi eski Başkanı Erdogan Babacan, Gölkaynak Köyü Dernek Başkanı Rahmi Yalçınkaya,  Dikyamaç  Köyü Dernek Başkanı Mülayim Sevük, Doğanbeyli Köyü Dernek Başkanı Habip Kapdan, Karacaköyü Dernek Başkanı Şenel Kartal, Cevizlik Köyü Dernek Başkanı Zeynep Hançar, Seringöze Köyü Dernek Başkanı Zühtü Özberk, Gülbahçe Köyü Dernek Başkanı Enver Baysak, AYADER Başkan Yardımcısı Aziz Kondur, Dikyamaç Köyü Dernek Eski Başkanı M.Arif Sağlam, Kardere Köyü Dernek Başkan Vekili M. Ali Adıyaman, Karaca Köyü Dernek Başkan Yardımcıları Erhan Varlık,.Şahin Kartal, Karaca Köyü Dernek Eski Başkanı Zeynel Atay,    Bozoğlak Köyü Dernek Başkan Yardımcısı Ramazan Telli, Kemah Köy Derneklerimizden Yönetim Kurulu Üyeleri, Kulübümüzün antrenörlerinden İrfan Avşar, Çetin Savaş, Orhan Avcı, Tansel Ateş, Ferdi Hamzaoğlu, Cengiz Çeçen, Özcan Çiftçi, Mesut Köse, Korur Ölmez, Ersoy Karaman, Serkan Çelik, Ahmet Özkurt, Kulübümüzde faal futbol oynayan sporcularımız, yine kulübümüzde faal atletizm yapan sporcularımız ve Kemah’lı sporseverler katıldılar.


Toplantıda Divan Heyetinin oluşmasından sonra saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu.

Faaliyet raporu, Hesap Raporu, Denetleme Kurulu Raporu ve Tahmini Bütçe okundu müzakereleri yapıldı ve oy birligi ile kabul edildi. Ardından Yönetim Kurulu oy birligi ile ibra edildi.

Daha sonra gündem geregince seçimler maddesine geçildi.  Yapılan oylamada


Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine:
1-Hüseyin Çakmaktaş    2- Şenel Kartal  3- Ali Cantürk  4 -Saim Ovayurt 5- Av. Hüseyin Çakmaktaş   6- Zeynep Hançar 7- Vahit Karahan   8- Zühtü Özberk   9- Enver Baysak 10- Ömer Karahan  11- Ümit Köker

Yönetim Kurulu Yedek Üyeliklerine:
1-     Hayrettin Özmen   2- Hasan Bayat   3- Ergün Ağırman 4-  Ömer Taha Birdal  5-Fethi Saryıldız   6- Ahmet Özkurt 7- Celalettin Çetinkaya   8- Necdet Çoban 9- Yunus Emre Cantürk   10-  Zafer Sarıyıldız  11- Ramazan Telli  

Denetleme Kurulu Asil Üyeliklerine:
1- Süleyman Payalan   2- Aziz Kondur   3- Yusuf Gündüz

Denetleme Kurulu Yedek Üyeliklerine:
1-Rahmi Tüter  2- Arif Sağlam 3- Habip Kapdan

 Oy birligi ile seçildiler.

Seçimlerde sonra dilek temenniler maddesina geçildi;


Kemahlılar Dernek Başkanı Fahrettin Arslan  İst. Kemah Spor’a çalışmalarından ve başarılarından dolayı teşekkür ederek,  ‘’Birçok branşta  faaliyet gösteren, Kemah’ımızı  spor alanında temsil eden ve bu vesile ile ilçemizin  tanıtımını en güzel şekilde yapan kulübümüze emegi geçenleri kutluyor,  gelecek dönemde  görev  yapacak olan yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyorum, Önümüzdeki süreçte Kemahlılar Dernegi olarak diger derneklerimiz ve Kemah Sporumuzla  hep birlikte dayanışma içersinde,  ilçemiz adına, halkımız adına, gençlerimiz adına güzel faaliyetler gerçekleştirmeyi temenni ediyor, genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını diliyorum’’ dedi.

 

Üsküdar Belediyesi Meclis Üyesi ve STK’lardan sorumlu Başkan Danışmanı  Esat Kalay yaptıgı konuşmada Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Hilmi Türkmen’in selamlarını  ve başarı dileklerini ilettikten sonra,  İst. Kemah Spor’u yakından takip ettigini, takdir ettigini dile getirerek, ‘’Kemah Sporu yakından takip ediyor ve ilçemizin bir takımı olmasından dolayıda elde ettikleri başarılar nedeniyle gurur duyuyorum. Dilerim bundan sonrada aynı anlayış ve gayretle daha güzel yerlere gelirler. Üsküdar Belediye Başkanımız Sayın Hilmi Türkmen’de sporun içinden gelmiştir. Sporu ve sporcuyu, bu konudaki ihtiyaçları iyi bilmektedir. Bu bilinçlede Üsküdar Belediyemiz  spor tesislerine en çok yatırım yapan belediye ünvanına sahiptir. Sporculara ve kulüplere imkanlar nisbetinde yıllardır sürdürülen yardımlar devam ettirilmektedir. Bende şahsen burada içinizden biri olarak, Türkiye çapında önemli dereceler elde etmiş olan kulübümüzün ve sporcularının yanında olmaya devam edecegim. Geçmişten bu güne kadar emegi geçenleri tebrik ediyor,  yeni dönemde  görev yapacak olan kardeşlerime sonsuz başarılar diliyorum’’ dedi.


AYEDER  Başkan Yardımcısı Aziz Kondur yaptıgı konuşmada İst. Kemah Spor’un kısıtlı imkanlarla ortaya koydugu tartışılmaz başarılarından söz ederek, yönetim kuruluna teşekkür etti ve  herkesin madden ve manen kulübe destek olması gerektigini belirtti.Üsküdar Kulüpler Birligi Başkanı
Mustafa Gürlü ise yaptıgı konuşmada Üsküdardaki  kulüplerin sorunlarına deginerek bu konudaki faaliyetlerinden örnekler sundu. İst. Kemah Spor Kulübümüzün çalışma ve başarılarını takdirle karşıladıklarını ifade eden  Kulüpler Birligi Başkanı Mustafa Gürlü yönetim kurlunu tebrik ederek, başarılar diledi.

 


Sporcu ve antrenörler adına söz alan İrfan Avşar  ve Mesut Köse, İst. Kemah Spor Kulübü ailesi içinde olmaktan mutluluk duyduklarını, gelecek dönemlerde daha çok çalışarak daha önemli başarılara imza atacaklarını bunun içinde sadece Kemah halkını yanlarında görmek istediklerini ifade ederek, kulüp yönetimine gençlige verdikleri önem, spora verdikleri destek için teşekkür ederek yeni yönetime başarılar dilediler.


Toplantının kapanışını yapan THY Yönetim Kurulu Üyesi, Ulaştırma Bakanlıgı Müşaviri  Ağaçsaray Köyü Dernek Başkanı ve aynı zamanda İst. Kemah Spor Kulübü  Onursal Başkanı Orhan Bİrdal ise yaptıgı konuşada bugüne kadar kulübe emegi geçenlere teşekkür ettikten sonra, ‘’Kemahlılar olarak hepmizin bu kulübe destek olması gerekiyor, yönetimde görev alan arakadaşlarımız canla, başla çalışarak, maddi ve manevi ve  fedakarlık yaparak,  çok güzel işler yaptılar. Amatör bir kulübün Türkiye şampiyonu olmuş, Milli takıma çagrılmış sporculara sahip olması, yüzlerce gencimize spor yapma imkanı tanıması, birçok dalda faaliyet göstermesi gerçektende göz ardı edilecek bir başarı degildir. Ben emegi  geçenlere birkez daha tüm kalbimle teşekkür ediyor,  yeni seçilen yönetim kuruluna bşarılar diliyor ve herkesi Kemah Sporumuza destek olmaya davet ediyorum’’ dedi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia