Ailemiz, sevdiklerimiz, kendimiz, ülkemiz ve milletimiz için evde kalalım...

.
.
.
.

Çin’de ortaya çıkan ve neredeyse tüm dünyaya yayılan corona virüsü salgını insan saglıgını tehlikeye sokan  ölümcül derecede  tehlikeli olan bulaşıcı bir  hastalıktır.

Bu hastalıkla mücadele etmek üzere Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan öneri ve kurallara dikkat  etmemiz ve ugulamamız, sagdan soldan duydugumuz şeylere itibar etmememiz gerekmektedir.

Yine Sağlık Bakanlıgının bu virüsle mücadele kapsamında özelikle istedigi ve bir çok ülkede uygulanan mücadele yöntemlerinden biri  evde kalmak, dışarı çıkmamaktır. 

Bu hayati konuda da  yetkililerin uyarılarını dikkate almamız gerektigini, yaşlılar için sokaga çıkmanın yasak ve cezai müeyyidesi oldugunu  hatırlatmış olalım ve kabul edelimki bu hastalıkla en iyi  mücadele yöntemlerinden biri hatta beklide en iyisi insanlarla temas etmemek ve evde kalmaktır.

Lütfen evde kalalım...

 

Bu hasatlık süresince her zaman oldugu gibi kendi sağlıklarını düşünmeden  halkın sağlığı için canla başla çalışan sağlıkçılarımıza, doktor, hemşire, hastabakıcı ve tüm sağlık görevlilerine  canı gönülden  teşekkür ediyor, İst. Kemah Spor Ailesi olarak hepsini ayakta alkışlıyoruz.

En kısa sürede bu zor günleri birlikte atlatacagımıza olan inancımızla bütün milletimize sağlıklı, huzurlu, mutlu güzel günler dileriz.

Saygılarımızla

İst. Kemah Spor Kulübü

Yönetim Kurulu


 ww.kemahspor.com


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia