Mutluyuz, gururluyuz.

.
.Vatan topraklarımızın dört bir yandan işgal edildiği bir dönemde Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun'a çıkarak kurtuluş mücadelesini başlattığı bu anlamlı günü birkez daha coşku ve gururla kutluyoruz.


19 Mayıs 1919  yedi düvele  boyun eğmeyerek, vatan topraklarını kahramanca savunan aziz milletimizin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde verdiği istiklal mücadelesinin başlangıç tarihidir.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 19 Mayıs’ı gelecegimizin teminatı olarak kabul ettigi,   Türk gençliğine bayram olarak armağan  etmiştir.

Ecdadımızın büyük kahramanlıklar ve  fedakârlıklar sonucu düşmana çignetmedigi ve  bizlere emanet ettiği vatanımıza devletimize, bayragımıza, istiklalimize cumhuriyetimize,  gençlerimizin sonsuza kadar sahip çıkacaklarına, ülkemizi çok daha güzel günlere taşımak için bütün güçleriyle çalışacaklarına inanıyor ve  güveniyoruz.

Biz, bütün kalbimizle, birkez daha  Atatürk ve silah arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşımızın şanlı  kahramanlarını rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

Milletçe büyük bir gurur ve mutluluk yaşadığımız bu özel günde, sevgili gençlerimizin ve tüm vatandaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı tebrik ediyoruz.

İst. Kemah Spor Kulübü

Yönetim Kurulu


   www.kemahspor.com
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia