Amatör spor kulüpleri tarafından merakla beklenen, liglerin başlama tarihi ile ilgili duyuru yapıldı.LİGLERİN BAŞLAMASI İLE İLGİLİ

BEKLENEN DUYURU YAPILDI!

Korona virüs salgını dolayısıyla durdurulan liglerle ilgili olarak amatör spor kulüpleri, uzun zamandan beri  liglerin başlayıp başlamayacağı veya ne zaman başlayacağı hususunda beklenti içerisinde olup bu doğrultuda hazırlıklarını yapmak istemekte idiler.

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve TFF İstanbul İl Temsilciliği tarafından liglerin gelecegi ile ilgili olarak yapılan açıklamada;

Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu’nca alınacak karara göre kulüplerimize bilgilendirme yapılacak olup başlama kararı verildiği takdirde kulüplerimizin mağdur olmamaları adına liglerin başlangıç tarihleri, liglere hazırlık ve lisans süreçleri göz önünde bulundurulacak olup, bu doğrultuda hazırlıklarımız devam etmektedir.

Geldiğimiz süreç itibariyle Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu tarafından liglerin başlangıcı konusunda herhangi karar yayınlanmamıştır. Amatör federasyonumuz ve TFF İstanbul İl Temsilciliğimiz tarafından bütün alternatifler göz önünde bulundurularak çalışmalar yapılmakta olup İnsan sağlığının her şeyden daha önemli olduğu unutulmamalıdır. denildi.


İstanbul Kemah Spor Kulübümüz tarafından daha önce liglerin başlama tarihi açıklandıgı takdirde gereken çalışmaların başlayacagı, aksi durumda son günlerde artan salgın hastalık sebebiyle gençlerimizin sağlığı göz önünde bulundurularak bir müddet daha beklenecegi belirtilmişti.

   www.kemahspor.com
 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia