ÜZGÜNÜZ...

.
.Y
YENİ KORONAVİRÜS
TEDBİRLERİ KAPSAMINDA
İÇİŞLERİ BAKANLİĞI
GENELGESİ
YAYINLANDI!

Koronavirüs tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge ile "Amatör liglerin ertelenmiş olması nedeniyle, yeni bir karar alınıncaya kadar faaliyetleri durdurulan halı sahalarda antrenman yapılamayacağı ve futbol okulu/akademisi gibi  faaliyetlerin devam edemeyeceği bildirilmiştir.

Korona virüs salgın hastalıgı kuralları çerçevesinde Devletimizin almış  olduğu kurallara ve Sağlık Bakanlığı'nın açıladıgı tedbirlere uyulması konusunda gereken hassasiyeti gösterilmesini önemle rica ediyoruz. Bunun akisi durumda cezai müeyyidelere tabi olabileceginizi hatırlatırız.
-----------------------------------------------------------------

İst. Kemah Spor Kulübü Başkan Yardımcıları;
Şenel Kartal ve Ali Cantürk konu ile ilgili olarak, bu durumdan dolayı son derece üzgün olduklarını belirterek
''Keşke böyle olmasaydı, keşke herkes alınan tedbirlere, açıklana kurallara sıkı, sıkıya  uysaydı. Salgın hastalık bu kadar can almasaydı, insanlar işinden gücünden olmasaydı, binlerce insanımız hastanelere düşmeseydi ve keşke gençlerimiz hem okullarına, hem sporlarına devam edebilseydi, ama olmadı bundan dolayı herkes gibi bizde çok üzgünüz. Dileriz bundan sonra hepimiz daha dikkatli olur, daha hassasiyetle üstümüze düşeni yaparız ve bu hastalık belasından en kısa sürede kurtularak, eski güzel günlere döneriz, kulüp olarak şartlar normale döner dönmez inşallah yeniden tüm faaliyetlerimizi başlatmak üzere herzaman hazırlıklı olacagız. Bu hastalık süresince  hayatlarını kaybeden vatandaşlsrımıza Allah'dan rahmet, hasta olanlara acil şifalar diliyor, başta kendi camiamız olmak üzere herkesi alına tedbirlere ve kurallara uymaya davet ediyoruz'' dediler.

    www.kemahspor.com

MASKE
...............MESAFE
...............................TEMİZLİK
................................................
.........................Lütfen kurallara uyalım!

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia