2020 - 2021 sezonu için beklenen duyuru'


İASKF'DAN
KULÜPLERE
ÖNEMLİ
DUYURU!

Salgın hastalık sebebiyle uzun süredir oynanamayan amatör lig müsabakaları hakkında İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyaonu tarafından  bütün kulüpleri heyecanlandıran bir duyuru yapıladı. İASKF - TFF İstanbul İl Temsilciligi web sitesinde yayınlanan duyuruyu paylaşıyor, güzel ve spor dolu günlere erişmeyi diliyoruz. 
Kulüplerimizin sayın Başkan ve yöneticileri;
2020 Mart ayı içerisinde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de görülmekte olan Covid 19 pandemisi sebebiyle başta Bölgesel Amatör lig olmak üzere ilimizde 2.Amatör Lig, U19/1 ve 2.Küme, U13 ve U11 Liglerimiz durdurulmuştu.

Amatör spor kulüplerimizin durdurulan ligler dolayısıyla mağdur olmamaları için tamamlanamayan ligler hakkında TFF bu durumu mücbir olay olarak kabul etmiş ve Covid 19 pandemisinin insan hayatını tehdit etmesinden dolayı liglerde düşmeyi durdurup, bir üst lige çıkma hususunda şansı olan kulüplerimizin haklarını korumuştur.

2020 - 2021 sezonu için çalışmalara başlayan Amatör Kurul, Sağlık ve Bilim Kurullarının ısrarla Amatör maçların oynanmasının mümkün olamayacağı ön görüleri doğrultusunda insan hayatını göz önüne alan TFF bazı ara kararlarla sürecin takip edildiğini belirtmiş ve Aralık ayı sonunda normale dönüş halinde önce kitapçığın çıkarılacağını ve kulüplerimize transfer yapma imkanının duyurulacağını ilan etmiştik.

Verilen kararlar ve sözler doğrultusunda 15 Ocak 2021 tarihi itibariyle kitapçığı ilan edip, 15 Şubat 2021 tarihinde Transfere başlanacağını Amatör spor kulüplerimize duyuyoruz .

TFF İSTANBUL İL TEMSİLCİLİGİ 
İSTANBUL AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU


   www.kemahspor.com
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia