Hedef yeni başarılar...

.
.
.HAYDİ,
RÜZGAR KANATLI
CESUR YÜREKLER!

Katıldğı her yarışmadan başarıyla dönen atletizm ekibimizde hedef birkez daha kürsüde yer almak.

Atletizm ekibimiz, 04-08 Mart 2021 tarihlerinde Antalya'da yapılacak olan Spor Toto Türkiye Yürüyüş Şampiyonasına Katılmak üzere yola çıkıyor. 

Daha önceki yıllarda bu şampiyonada önemli dereceler elde eden, Türkiye şampiyonlugu kazanan ekimizin bu yarışmada yine başarılı olacagına inanıyoruz.

Uzun süredir kar, yağmur, soğuk demeden idmanlarını sürdüren atletizm ekibimizin İnşallah  bir şanssızlık olmaması halinde birkez daha kürsüde yer alacagını ifade eden Antrenörlerimizden, Orhan Avcı '' Uzun süredir bu yarışmaya hazırlanıyoruz. çocuklarımıza güvenimiz tam, İnşallah önceki yarışmalarda olduğu gibi yine kürsüde kendimize yer bulacak madalyaları boynumuza asacagız. Asıl hedefimiz bize güvenen Kemah Camiasının güvenine layık olmak ve yeni bir mutluluk yaşatabilmektir'' dedi.

Atletizm Şube Başkanı Zeynep Hançar ise yaptığı açıklamada '' Korona salgın hastalığı süresince durma noktasına gelen spor faaliyetlerimize adeta cansuyu olan atletizm ekibimize ve degerli hocalarımıza azimli çalışmaları için camiamız adına teşekkür ediyorum. Dilegimiz ve temennimiz öncelikle  Antalya'ya sağ salim gidip, fedakarca yaptıkları çalışmaların karşılıgını elde edecekleri güzel derecelerle alarak sağ salim geri dönmeleridir.  Hepsine yönetim kurulumuz ve camiamız adına üstün başarılar diliyorum'' dedi.

Haydi Gençler
Yolunuz açık, adımlarınız güçlü,
yeriniz kürsü olsun...


       ................  www.kemahspor.com  ..................     
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia