Acımız büyük, acımız sonsuz...

.
.
.Antalya’da 6 Mart’ta yapılan Spor Toto Türkiye Yürüyüş Şampiyonası için, İstanbul’dan şampiyonaya giderken kaza geçirerek yoğun bakıma alınan kulübümüzün sporcularından yürüyüşçü, Şevval Şengül kardeşimiz Rahmet'i Rahman'a kavuştu.

5 Mart Cuma günü sabaha karşı Burdur’da trafik kazası geçiren İstanbul Kemah Spor Kulübü kafilesi sporcularından yürüyüşçü Şevval Şengül, kazanın ardından Isparta Süleyman Demirel Hastanesi’nde yoğun bakıma kaldırılmış ve tedavi altına alınmıştı.

51 günlük yaşam mücadelesinde hepimizin iyileşmesi için dualarla, umutla bekledigi, 2004 doğumlu Şevval, maalesef tüm sevenlerini yasa, hüzne ve büyük bir acıya boğarak  aramızdan ayrılıp Rahmeti Rahmana kavuştu.

27 Nisan 2021 Salı günü Saat 12.00 de Sultanbeyli Abdurrahmangazi Camiinde kılınan namazın ardından ebedi istirahatgahına defnedildi.

Pandemi kurallarına dikkat edildigi, gözyaşlarının sel olup aktığı, yüreklerimizin yandığı cenaze merasimine artık bizim için bir melek olan, Şevval Şengül'ün  Ailesi, akrabaları ve hemşehrilerinin yanısıra,
Atletizm Federasyon Başkanı Sayın, Fatih Çintımar,
Sultanbeyli Belediye Başkanı Sayın, Hüseyin Keskin,
Atletizm Federsayonu Gn. Sekreteri Sayın, Halil Akkaş,
İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın:
Frof Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu
İst. Gençlik Spor Şube Müd. Sayın, Kubilay Kalaycıoğlu,
TAFF Yürüyüş Kordinatörü Sayın, Mustafa Akyavaş, 
Sultanbeyli Belediye Bşk. Yrd. Sayın, Zafer Sögütçü,
Sultanbeyli İlçe Spor Müdürü Sayın, Yaşar Çağlar,
Atletizm takım Hocaları, Orhan Avcı, Ozan Çiftçi, Ferdi Hamzaoğlu, Cengiz Çeçen, Atletizm takımı sporcularımızla birlikte, İstanbul Kemah Spor Yöneticileride  hazır bulundular.

Saygıdeger Şengül Ailesine, Yakınlarına, sevenlerine ve tüm camiamıza tekraren başsağlıgı ve sonsuz sabırlar diliyor, Allah (c.c.) dan Şevval Şengül kardeşimiz için rahmet ve magfiret niyaz ediyoruz. Kabri nur, makamı Cennet olsun.
     www.kemahspor.com
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia