Üsküdar'da ögrencilere yönelik egitim faaliyetleri ile adından söz ettiren Selam Kuşagı Dernegi Yöneticileri İst. Kemah Spor Kulübümüzü ziyaret ettiler.
SELAM KUŞAĞI DERNEĞİ
YÖNETİCİLERİ

İST. KEMAH SPOR KULÜBÜZÜ
ZİYARET ETTİLER
Üsküdar'da ögrencilere yönelik yürüttügü eğitim faaliyetleri ile tanınan Selam Kuşağı Dernegi Yöneticileri
Saim Ovayurt Başkanlıgında bir heyetle İst. Kemah Spor Kulübümüzü ziyaret ettiler.

Mekezi Üsküdar, Çengelköy'de bulunan ve öğrencilere yöenlik olarak egitim faaliyetlerinin yanısıra sportif etkinliler, kamplar çalışmaları yapan Selam Kuşagı Dernegi Kemah Köyleri Dernekleri ilede muhtelih kültürel proğramlar organize ederek hemşehriler arasında tanışma ve kaynaşmaya katkıda bulunuyor.

Selam Kuşagı Derneginin başkanlıgını aynı zamanda İst. Kemah Spor Kulübümüzünde başkan yardımcılıgını yürüten Saim Ovayurt yaparken yönetim kurulu üyeleride yine Kemah'lı hemşehrilerimizden oluşuyor.5 Mart 2022 Cumartesi gün öglen saatlerinde  Kulübümüze gelen Selam Kuşağı Dernegi Yöneticileri genç sporcularla sohbet ederek yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi verdiler.

Okullarında derslerinde iyi olmayan yada daha iyi olmak isyteyen gençlerimizin kendi dernek merkezlerinde ek olarak ücretsiz verişen derslere katılabilecekerini  arzu edenlerin  yüzme, masa tenisi, voleybol gibi sporif faaliyetlerde yer alabileceklerini ifade eden misafirlerimiz zaman zaman düzenlenen kamp faaliyetlerininde yine ücretsiz oldugunu ve ögrencilere açık oldugunu belirttiler. Selam Kuşağı Dernek Başkanı Saim Ovayurt'a ve  Yönetim Kurulu Üylerine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

    www.kemahspor.com
                          Kemah'ın cesur yüreği
                          Sporun aydınlık yüzü.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia