21 Köyün katıldıgı 6. Kemah Köyleri Veteranlar Futbol Turnuvası Şampiyonu Ayranpınarspor oldu.

.
.
.
.
.

Kemahlılar Derneğimizin düzenlemiş olduğu 6.Kemah Köyleri Veteranlar Futbol Turnuvası 20.10.2022 tarihinde Çengelköy Hasan Özaydın Spor Tesislerinde düzenlenen kapanış programı ile son buldu.

12.09.2022 tarihinde başlayan 21 köy veteran takımının dahil olduğu turnuva her hafta çekişmeli mücadelelere sahne olduğu kadar eski arkadaşların bir araya gelmesi ve özlem gidermesi noktasında da güzel bir ortam oluşmasına katkı sağladı.

Grup maçlarının ardından çeyrek ve yarı final heyecanı ile devam eden turnuvamızın kapanış programında öncelikle Hakbilir-Koruyolu mücadelesine sahne oldu. Karşılaşmayı 1-0 kazanan Hakbilir Köyü turnuvayı üçüncü, Koruyolu ise dördüncü olarak tamamlama başarısı gösterdi.
Kemah Köyleri Dostluk Turnuvasında yıllarca futbol oynamış , yöneticilk yapmış hemşerilerimizden oluşan şöhretler karması ile dernek yönetim kurulumuz arasında oynanan gösteri maçı keyifli anlara sahne oldu.
İzleyenleri tebessüm ettiren gösteri maçı 2-2'lik beraberlikle sonuçlandı.

Yaklaşık üç ay süren 6.Kemah Köyleri Veteranlar Futbol Turnuvasında finale çıkma başarısı gösteren Ağaçsaray ve Ayranpınar köyü arasında oynanan maç heyecan dolu ve üst düzey mücadele ile geçti.

Karşılıklı pozisyonların yaşandığı mücadelenin normal süresi 0-0 bitince seri penaltı atışlarına geçildi.
Penaltı atışları sonrası rakibine 4-2 üstünlük sağlayan Ayranpınar 6.Kemah Köyleri Veteranlar Futbol Turnuvası şampiyonu oldu.

Kapanış programı Üsküdar Belediyesi Başkan Danışmanı Esat Kalay, Üsküdar Belediyesi Meclis Üyeleri Sevgi Aydın, Hüseyin Çakmaktaş, Okçuluk Federasyonu Başkanı Cengiz Toksöz, TFF Yetkilisi Ufuk Tatar, TFF İl Hakem gözlemcisi Ömer Ala, Kemahlılar Derneği geçmiş dönem başkanlarından Şerafettin Ulutürk , İhsan Payalan; İş insanları Fikret Sarıyıldız, Ali Payalan, köy dernek başkanlarımız ve çok sayıda hemşehrimiz katıldılar.

Kaynak: Kemahlılar Dernegi


www.kemahspor.comYorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia