Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen kulüpleri ziyaret poğram,ı İst. Kemah Spor ziyareti ile başladı.İstanbul Kemah Spor Kulübü sporcuları, veliler ve yönetimi Üsküdar Bld Başkanı Sn Hilmi Türkmen ve beraberindeki heyeti misafir etti

Üsküüdar Belediyesi tarafından düzenlenen Spor kulüplerini ziyaret proğramı İst. Kemah Spor ziyaretiyle başlamış oldu. Başkan H. Türkmen tesislere geldiginde büyük bir coşkuyla karşılandı.

Ziyaret programında, Başkanımız Hüseyin  Çakmaktaş'ın hoşgeldiniz konuşmasından sonra Üsküdar Kulüpler Birligi Başkanı Mustafa Gürlü, Üsküdar Belediye Başkan Danışmanı Esat Kalay kısa birer konuşma yaptıktan sonra Belediye Başkanımız Sn. Hilmi Türkmen coşku  ve alkışlara kürsüye geldi.

Üsküdar Belediye Başknı Hilmi Türkmen yaptıgı konuşmada kulüp faaliyetleri ve başarıları nedeniye yönetimi sporcular ve hocaları tebriek etti.   Sahayı yenileme, bakım ve onarım, gezi imkanı saglayacaklarinın müjdesini veren ve  kuluplere destek olmaya devam edeceklerini açıklamaları büyük bir memnuniyetle karşılandı ve  ziyareti bir bayram havasına çevirdi.

Programda İst. Kemah Spor Atletizim takımda yer alan Türkiye şampiyonu ve Türkiye rekortmeni sporcular misafirlere tanıtılırken büyük takdir aldılar.Program Üsküdar Belediyesin hazırlayıp getirdigi  yemeklerin misafirlere ikramı ile sona ererken  Başkan Türkmen  ve beraberindeki yetkililer tesisleri gezerek incelemelerde bulundular.Programdan sonra bir açıklama yapan İst. Kemah Spor Yönetim Kurulu Üyesi Zühtü Özberk; Bu güzel günu bizlere yaşatan Sporun ve sporcunun dostu Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen Beye, çok teşekkür ediyoruz. Saha ve tesislerimizin onarım ve bakımın üstlenmesinden dolayı hepimiz mutlu olduk. İnşallah  bakım ve onarım esnasında birazda büyütülmesi talebinde bulunacagız. Bugün yanımızda olan, Üsküdar Kulüpler Birligi baskanimiz Mustafa Gürlü, kulupler Birligi Başkan yardımcısı Mehmet Ayvaz, Üsküdar Belediye Başkan yrd. Vefa Yunus Taylan, Bşk. Danışmanı Esat Kalay, Üsküdar Belediyesi meclis üyemiz Hüseyin Çakmaktaş, Bozglak Dernek Başkanı Abdülkadir Kayacan, Taşbulak Köyü Dernek Başkanı, Aytekin Kökel, ertesi gün yapılacak. Kemahlılar Dernegimizin Genel kurulu oncesindeki yogunluguna rağmen katılım sağlayan olan Üsküdar Belediyesi Meclis Uyesi, Kemahlilar Dernek Başkanımız, Fahrettin Arslan,  Kulubumuzle irtibatını hiç koparmadan yanımızda bulunan TBMM Müşaviri, Kemah Eski Belediye Başkanı Kemah Dernegi Kurucu Başkanı Hüsamettin Şanal başta olmak üzere Programa emek veren degerli Yönetim Kurulu Üyelerimize, antrenörlerimize, her zaman oldugu gibi yine yanımizda olan kiymetli dostlarimiza, velilerimize ve sevgili sporcu kardeşlerimize teşekkür ediyor, ayrı ayrı şükranlarımızı sunuyoruz. dedi.


   www.kemahspor.comYorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia