Hayırlı uğurlu olsun!

Sancak Şehri Kemah ilçemizde
Kemah Belediyesi
Tarafından Yaptırılan 

Bungalov evler açılış için gün sayıyor.Kemah İlçesinde Bungalov Evler Hizmete Sunuluyor.
Kemah Belediye Başkanı Osman Kemal aslan tarafından ilçeye kazandırılan 6 ve 2 kişilik dört adet Bungalov ev eşyalı olarak günübirlik veya süreli olarak kiraya verilecek.Kemah Belediye Başkanı Osman Kemal Aslan tarafından ilçeye kazandırılan 6 ve 2 kişilik dört adet Bungalov ev eşyalı olarak günübirlik veya süreli olarak kiraya verilecek.


Ajans Erzincan’a konuşan Kemah Belediye Başkanı Osman Kemal Aslan; ”İlçemizde otel olmadığından gelen misafirlerimiz sorun yaşıyordu. Belediye olarak hazırladığımız otel projesi devam ediyor. Bu proje gerçekleşinceye kadar, Bungalov evler yapmaya karar
verdik. Kemah’ın en güzel yerinde ve ilçeye hakim bir bölgede bu evleri oluşturduk. Tüm eşyaları hazır bir şekilde hizmete sunacağız, ilçemize gelen misafirlerimizi Bungalov evlerde ağırlayacağız, 15 gün sonra hizmete açılacak. Tüm vatandaşlarımızı doğası, tarihi yapıları ve büyüleyici coğrafyasıyla Sancak Şehri Kemah’ımıza davet ediyoruz.” Diye konuştu.

..........................................Kaynak: Ajans Erzincan* Bungalovlar doğal malzemeler ile yapıldığı ve doğa içerisinde yer aldığı için kullanan insanlara tamamen doğada hissi verecektir.

* Bungalovlar düz ayak giriş olduğu için ve merdiven bulunmadığı için yaşlılar ve küçük çocuklar açısındanda oldukça pratik ve kolaydır.

* Geniş manzarası size doğa içerisinde dış alanda dinlenme, akşam yemeği ve kahvaltı yapma gibi lüksler sağlayacaktır.Kemah'a bu hizmeti getiren Sayın Osman Kemal Aslan Başkanımıza teşekkür ediyor, şimdiden bütün hemşehrilerimize saglıklı, huzurlu, mutlu günlerde keyifli tatiller diliyoruz.


    www.kemahspor.com


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia