Kemah Köyleri 7. Efsaneler Futbol Turnuvası Kuraları Çekildi.


          KURALAR ÇEKİLDİ!
7. Kemah Köyleri Efsaneler Turnuvası bilgilendirme ve kura çekimi 13.09.2023 Çarşamba akşamı bütün köylerin eksiksiz olrak katılımı ile Kemahlılar Derneğinin Çengelköy'de bulunan dernek merkezinde yapıldı.Maç kazanmaktan çok, gönülleri kazanmanın hedeflendigi, dostluğun, kardeşliğin ön planda olacağı turnuvanın kura çekimi hoş sohbet bir ortamda yapıldı.

Toplantının sunumunu Kemahlılar Dernegi Genel Sekreteri Yasin Atiktürk yaptı.Canlı olarak yayınlanan kura çekimlerinin gerçekleşmesini Aykut Sarıyıldız ve Adem Erdönmez sağladılar.

Program hasta olan Turnuva Başkanı Sn. Zühtü Özberk'in hastanede çekilen teşekkür ve başarı dileklerini içeren video mesajı mesajı yayını ile başladı.Daha sonra Kemahlılar Derneği Bşk.Yrd. ve Turnuva genel koordinatörü Sn.Zeynep Hançar turnuva ile ilgili
bilgilendirmeleri yaptı ve yürütme hakkındaki sorulara cevap verdi. Toplantıda daha önce gündem olan 38-39 yaş yaş sınırı konusunda yapılan oylamada 38-39 yaş kontenjanından sedece bir oyuncunun sahada olmasına karar verildi.

Daha sonra Kemahlılar Dernegi ve İst. Kemah Spor Başkanı Sn.Hüseyin Çakmaktaş katılımcı köylere, kazasız belasız bir sezon dilekleriyle birlikte katılımcı köylere başarılar diledi.Konuşmalardan sonra yapılan kura çekimi sonucunda A ve B gruplarında altışar takım,C grubunda yedi takım yer aldı.
Dilek temenniler faslında söz alan Geçmiş dönem Kemahlılar Derneği ve Turnuva Başkanı, Muratboynu Dernek Başkanı Sn.Şerefettin Ulutürk ve Taşbulak Köyü Dernek Başkanı, 45. Yıl K. K. D. Turnuva Yürütme Kurulu Başkanı. kemahlılar Dernegi Yönetim Kurulu Üyesi
Sn. Aytekin Kokel' in konuşmaları ile son buldu.


 
    www.kemahspor.com
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia