46. Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası Kuraları çekildi...............46. KEMAH KÖYLERİ DOSTLUK
.............TURNUVASI KURALARI ÇEKİLDİ


Hazırlıkları süren 46. Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası Kuraları çekildi.

23.Nisan.2024 Salı günü Kemahlılar Dernek Merkezinde yapılan kura çekimine turnuvaya katılım sağlayan 19 köyün yanısıra bu heyecanı yaşamak isteyen birçok köy dernek ve spor başkanlarıda toplantıda hazır bulundular.


Yarım asra yaklaşan geçmişi ile özel turnuvalar arasında eşi benzeri olmayan, aralıksız düzenlenen bu örnek organizsayon için günümüzde yaşanan en büyük sorun saha konusu olmaya devam ettigi için, maçların oynanacagı saha ayarlanır ayarlanmaz ivedi bir şekilde hazırlıklar hızlandırıldı ve bu kapsamda önceki hafta yapılan biligilendirme toplantısından sonra bu toplantıda
kuralar çekildi.


Sunumunu Kemahlılar Dernek Sekreteri Sn.Yasin Atiktürk'ün yaptığı Kura çekimi toplantısı Turnuva Başkanı Sn. Zeynep Haçnar'ın hoşgeldiniz ve biligilendirme konuşması ile başladı. İstenen evraklar, katılma şartları birkez daha gündeme getirilerek anlatıldı.
Başkan Zeynep Hançar, hazır bulunanlara teşekkür ettikten sonra , katılımcı köylere başarılar dileyerek sözlerini tamamladı.


Daha sonra kura çekimine geçildi. İsmi okunan her köy temsilcisi gelerek kurasını çekti. Çekilen kuralar neticesinde 19 Köyün grupları ve gruplarındaki sıralamaları belirlendi.


Dilek temenniler faslında söz alan köy temsilcileri hem merak ettikleri konuları, hemde beklentilerini dile getirdiler. Sorulan sorulara ve beklentilere yöneticiler tarafından cevaplar verildikten sonrada toplantı sona erdi.

KURA SONUCU OLUŞAN GRUPLAR:

46. Kemah Köyleri Dostluk Turnuvasının dostca, centilmence, kardeşce geçmesini temenni eder, bütün köylere başarılar dileriz.
www.kemahspor.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia