Onursal Başkanımız Sayın Orhan BİRDAL THY Yönetim Kurulu Üyeligine atandı.

.


ORHAN BİRDAL

YENİDEN THY'DE


Türk Hava Yolları'nın bugün yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısında Mehmet Büyükekşi'den boşalan Yönetim Kurulu Üyeliği'ne Orhan BİRDAL  atandıTürk Hava Yolları Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan Genel Kurul Toplantısında Mehmet Büyükekşi'den boşalan Yönetim Kurulu Üyeliği'ne Orhan Birdal atandı.  Konu ile ilgili olarak THY’den  yapılan açıklamada "Bugün gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul Toplantısında Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Mehmet Büyükekşi'nin görevinden ayrılması ile boşalan Yönetim Kurulu Üyeliği'ne Sayın Orhan Birdal'ın atanmasına karar verilmiştir."denildi.

Halen Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı görevini başarıyla sürdüren Orhan Birdal, DHMİ Genel Müdürlüğü görevi esnasında 2008-2012 yılları arasında Türk Hava Yolları  Yönetim ve Denetim kurulu üyeliği yapmıştı. 

DHMİ Genel Müdürlügü sürecinde yapmış oldugu başarılı faaliyetler ve atılımlarla takdir gören  Birdal, birçok ödüle layık görülmüş, defalarca yılın bürokratı seçilmiş ve Göklerin Altın Bürokratı  olarak tanınmıştı.


Bürokrat olarak sürdürdügü zorlu görevlerinin yanısıra sosyal çalışmalarını aksatmayan ve birçok STK'nın faaliyetlerine destek olan, faaliyetlerine katılan Birdal,   2010 yılından bu yana İst. Kemah Spor Kulübü'müzün Onursal Başkanı olarak hem spora, hemde gençlige destek ve hizmetlerini sürdürmektedir.


UHD Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı,  THY Yönetim Kurulu Üyesi ve kulübümüzün Onursal Başkanı Sayın, ORHAN BİRDAL'ı tebrik ediyor, yeni görevinin hayırlı olması temennisiyle  çalışmalarında üstün  başarılar diliyoruz.


........................İst. Kemah Spor Kulübü Yönetim Kurulu


     www.kemahspor.comPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1368 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia