Ankara'da yapılan Milli Takım seçmelerinde başarılı olan Erzincan'lı 6 sporcu Milli Takıma girdi.ERZİNCAN BADMİNTON,
MİLLİ TAKIMA OYUNCU VERMEYE
DEVAM EDİYOR!

 
 
Ankara'da yapilan U17 yaş Milli Takım seçmeleri sonucu Erzincan’lı 6 sporcu kıyasıya geçen mücadeleler sonucu Milli Takıma girmeyi başardılar.
 
Sadece Türkiye Şampiyonalarında derce alan ve milli sporcularin katıldıgı seçmelerde Erzincan’lı sporcular gösterdikleri performansla üstün bir başari elde ederken aynı zamanda Milli Takımın çogunlugunu oluşturdular.
 
Milli takıma seçilen badmintoncularımız 17 - 20 Haziran 2017 tarihlerinde Sırbistan’da yapilacak olan uluslararası turnuvada Türk Milli Takımında forma giyecek ve ülkemizi temsil edecekler .
 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlügü bünyesinde çalismalarını  sürdüren, Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü  ve Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulüplerinde yer alan  sporcuları aynı zamanda Milli Takım antrenörleri olan Murat Sönmez ve Uğur Erçetin tarfindan calıştırmaktadır.
 
 Sırbistan’da yapılacak şampiyonada Erzincanli sporcularımız; Zehra Erdem, Gökcen Ergincan, Görkem Ergincan, Ece Başakın, Mehmet Yılmaz, Semih Başakın. Ülkemizi temsil ederken Antrenörlüklerini ise Milli takım antrenörü Murat Sönmez hocamız yapacak.
 
Milli Takıma seçilen sporcu kardeşlerimizi ve Murat Sönmez Hocamızı tebrik ediyor, Sırbistan’da yapılacak şampiyonda üstün başarılar diliyoruz.

   www.kemahspor.com
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   870 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia