üsküdar Belediye Başkanlıgı ve Üsküdar Kulüpler Birligi'nin birlikte organize ettikleri Katibim Turnuvası'ındaki ilk maçında İst. Kemah Spor mağlup oldu.27. Geleneksel 
Uluslararası Katibim Festivali
 KATİBİM TURNUVASI BAŞLADI

BAĞLARBAŞISPOR 4
İST. KEMAH SPOR 0

5 Agustos 2017 Cumartesi günü başlayan Katibim Turnuvası ilk haftanın ikinci maçında Bağlarbaşı ile Kemah karşılaştılar.Çok sıcak ve aşırı nemli bir havada oynanan maç tam bir dostluk havasında geçti.

Maçın başlması ile birlikte Kemah kalesinde büyük bir baslı kuran Bağlarbaşı üst üste buldugu golerden sonra birde penaltı kazandı. Kazanılan penaltıyı gole çeviren Üsküdarın güçlü takımı Bağlarbaşı bir anda 3-0 öne geçti.

Maçın ilk yarısının ilk 15 dakikasında kalecimiz Ümit yaptıgı harika kurtarışlarla farkın dahada açılmasına fırsat vermedi.

Daha sonra oyunu dengeleyen Kemah buna ragmen yakaldıgı fırsatlardan yararlanamadı. İki şutu direkten dönen net iki pozisyonda topu dışarı atan cesur yürekler diger ataklarda Bağlarbaşı kalecisini geçemeyince ilk yarıyı 3-0 yenik kapattı.

İkinci yarıya her iki takımda tempolu başladı. Ancak ilk yardıdaki gibi gol pozisyonlarına girmekte zorlandılar. Maçın 65. Dakikasında oyuna giren genç ve yetenekl kalecimiz Emre Kesgin bir hava topunda karanlık ortamında etkisiyle topu avuta gidiyor diye bırakınca üst diregi sıyırarak ağlara giden top 4. Bağlarbaşı golü oldu. 

İlerleyen dakikalarda kayda deger poizsyonların yaşanmadıgı maçı Bağlarbaşı 4-0 kazanarak 3 puanın sahibi oldu.Dost ve kardeş takımlarımızdan Bağlabaşıspor'un daha hazır gözüktügü ve hakkıyla kazandıgı maçtaki başarısını gelecek maçlarda da sürdürmesini temenni ediyor, sergiledikleri centilmence mücadele için teşekkür ediyoruz.Ateş Yıldırım hocamıznın nezaretinda antermanlarını sürdüren ve sahaya şampiyon kadrosundan sadece beş oyuncuyla çıkan, yaşanan bası aksaklıklar sebebiyle yeterli hazırlık ve çalışmaları yapamayan İst. Kemah Spor, henüz lige hazır olmadıgının sinyallerini versede herşeye ragmen sergiledigi futbol ve özellikle mücadelesi ile  göz doldurdu.

 


Lig başlamadan gerçek bir hazırlık dönemi için fırsat saydıgımız bu organizasyonu düzenleyen
ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANIMIZ
SAYIN HİLMİ TÜRKMEN  
nezdinde tüm
Üsküdar Belediyesi mensuplarına
ve
ÜSKÜDAR KULÜPLER BİRLİGİ  BAŞKANI
SAYIN MUSTAFA GÜRLÜ 
nezdinde tüm kulüpler birligi yönetimine ve camiasına teşekkür ederiz.


  www.kemahspor.comPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   771 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia