Üsküdar Katibim Turnuvası'nda 2. hafta maçları oynandı.
27. Uluslararası Katibim Kültür ve Sanat Şenliği kapsamında Üsküdar Belediye Başkanlıgımız ve Üsküdar Kulüpler Birligi’mizin ortaklaşa düzenlemiş oldukları 11. Katibim Futbol Turnuvasında, yer alarak bir anlamda  Süper Amatör Lig’e hazırlanan  İst. Kemah Spor Çengelköyspor  genç takımı  ile karşılaştı.

 

13 Ağustos 2017 Pazar günü Saat:20.00 de Selimiye Stadında oynanan maçı,  Aytaç Geçgel, Enes Berk Güçlü, Ahmet Gökhan Akdeniz hakem  üçlüsü yönetti.Rakibi karşısında üstün bir oyun sergileyen Cesur Yürekler ilk maçta Bağlarbaşıspor’a maglup olsada  turnuvanın 2. Maçında  farklı galip gelerek moral buldu.Müsabakaya istekli başlayan iki takımda,  çok hırslı, diri ve mücadeleci bir oyun sergilediler,  Maçın ilk yarısının ortalarında İst. Kemah Spor’un attıgı gole Çengelköy çabuk cevap verdi  ve  karşılıklı atılan gollerle ilk yarı 1-1 sona erdi.


 
İkinci yarıda kenarda beklettigi  oyuncularını oyuna sokan İst. Kemah Spor Teknik Sorumlusu Ateş Yıldırım bu hamlesiyle  maçın gidişatını takımı lehine degiştirdi.   Müthiş bir  futbol sergileyen İst. Kemah Spor  ikinci yarıda buldugu 5 golle mücadeleyi 6-1 kazandı.
Goller

Kemah Spor : Ferhat Oruç (2), Furkan Denizhan ve Enes Erdem (3)  

Çengelköyspor: Özgür Arslan 
 


******************************************

Hırslı, istekli, mücadeleci, tatlı sert mücadeleye ragmen iki kulüp arasındaki dostluk ve dayanışma ruhuna sadık kalan her iki takım oyuncularını ve teknik heyetleri tebrik ediyor, gelecek maçlarda üstün başarılar diliyoruz. Bu bir turnuva ve oynadıgımız maçlar hazırlık mahiyetindeki  müsabakalardır, bu gerçegi göz önünde bulundurursak maglubiyetlere de galibiyetlere de fazla takılmamak gerektigini aklımızda tutmalıyız.  Bununla birlikte hem lige daha iyi  hazırlık yapma şansı bulmak, hem de Çengelköy gibi güçlü ve güzide bir camia ile aynı sahayı paylaşmak, üstelik bu payalaşımı dostlugumuzun güçlenmesi adına degerlendirmek bizler için mutluluk verici bir tablodur.

Bu tablonun oluşmasına vesile olan, destek olan   başta Üsküdar Belediye Başkanımız  Sayın, Hilmi Türkmen ve Üsküdar Kulüpler Birligi Başkanmız Sayın, Mustafa Gürlü’ye  emegi geçen herkese teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.
 
  www.kemahspor.com


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   994 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia