İst. Kemah Spor Süper Amatör Ligde 10 takımın yer aldıgı 9. grupta mücadele edecek. Hayırlı uğurlu olsun.


SÜPER AMATÖR 
LİG KURALARI
ÇEKİLDİ

 

2017 -2018 sezonunda İst. Kemah Spor’unda yer akacagı Süper Amatör Lig kuraları çekildi.

Kuray çekimine, TFF İcra Kurulu Üyesi,TASKK ve İASKF Genel Başkan Ali Düşmez'in yanı sıra, TFF İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, Kağıthane Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Çavuş, İl Hakem Kurulu Başkanı Aydın Kankaş, TÜFAD İstanbul Şube Başkanı Halit Önsen, İASKF Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda kulüp yetkilisi katıldı.


 Orhan Saka Amatörler Evi’nde katılımcıların hınca hınç doldurdugu salonda çekilen kura çekimi öncesinde  şehitlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşu yapıldı ve ardından hep birlkte İstiklal Marşımız okundu.

 

TFF Yönetim Kurulu Üyesi,  TASKK Başkanı ve İASKF Başkanı Ali Düşmez   kura çekiminin ilk konuşmasını yapmak üzere kürsüye geldi. Konuşmasında yeni sezonda uygulanacak kurallara ve bu kurallarla ilgili olarak yayınlanan kitapçıktaki degişikliklere dikkat çeken Düşmez bütün takımlara dostca, centilmence sakatlıksız ve başarılı bir sezon diledi.

 İASKF Genel Sekreteri ve TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür kürsüye gelerek yeni sezonun hayırlı olmasını kazasız, belasız bir sezon yaşanması dilediklerini belirttiler.Daha sonra kura çekimine geçildi. 35 ilçeden toplam 102 kulübün katıldıgı ligde İst. Kemah Spor  9. Grup 3. Sırada yer aldı.İst. Kemah Spor adına kura çekimine Başkan Yardımcıları; Rahmi Tüter, Saim Ovayurt ve Teknik Sorumlumuz Ateş Yıldırım katıldılar.Kura çekimini  yapan Rahmi Tüter yaptıgı açıklamada ‘’Hayırlı ugurlu olsun, ben bu takımların çogunun durumunu gücünü bilmiyorum ama kendi takımımıza ve hocamıza güveniyorum. İnşallah iyi bir sonuçla ligi tamamlarız .’’ dedi.Saim Ovayurt  ise yaptıgı açıklamada: ‘’İstanbul Süper Amatör Ligi zor bir lig. Anadolunda bu ligin akrşılıgı Bölgesel lig oluyor. Hayırlı ugurlu olsun kardeşlerimize ve tüm takımlara başarılar dilerim.’’ Dedi.İst. Kemah Spor Teknik  Sorumlusu Ateş Yıldırım  bütün takımlara ve kendi oyuncularına başarılar dileyerek başladıgı açıklamasında devamla; ‘’Zor bir süreçten sonra, belirsiz bir ortamdan sonra sıkıntılı başladıgımız sezon çalışmalarına yavaş yavaş adapte olmaya başladık. Birçok arkadaşımız takımda ayrıldı, onların yerine yeni takviyeler yapmaya çalışıyoruz. Tabiiki her şey bir imkan meslesi ve biz imkanlarımız dogrultusunda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.  Gönülden Kemah’lı cesur ve fedakar oyunculardan kurulu bir kadro oluşturup sezonu en iyi yerde  bitirmeye çalışacagız. Bana ve takımımıza destek olan inanan başta Yönetim Kurulumuza ve tüm Kemah Camasına teşekkür ediyor, grubumuzda  ve ligde yer alan bütün takımlara saglıklı huzurlu  başarılı güzel bir sezon diliyorum.’’ Dedi.

   Grubumuzda yer alan bütün takımlara  sağlıklı, huzurlu bir sezon, dostca, centilmence mücadeleler ve üstün başarılar dileriz.

    www.kemahspor.com


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   772 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia