Erzincanlı olan Milli Takım Antrenörlerimiz ve öğrencileri uluslararası alanda başarılarını artırarak sürdürmeye devam ediyor.

.
SIRBİSTAN VE BULGARİSTAN’DA YAPILAN YARIŞMALARDA ERZİNCANLI MİLLİ SPORCULARIMIZ FIRTINA GİBİ ESMEYE DEVAM EDİYOR!

 
Her geçen gün başarılarını artırarak sürdüren Erzincanlı Milli Badmintoncularımız 25 27 Ağustos  2017 tarihleri arasında  yapılacak yarışmalar  Sırbistan ve Bulgaristan’a gittiler.

Sırbistan’da yapılan 15 yaş Balkan Şampiyonasında ülkemizi Erzincanlı Milli sporcularımız; Cansu Erçetin, Yasemin Bektaş, Abdülsamet Özdemir, Emirhan  Budak temsil ediyorlar.

Yine aynı tarihlerde Bulgaristan’da yapılan  17 Yaş Uluslar arası Kasabian Turnuvasında ise ülkemizi Erzincanlı Milli sporcularımız ; Bengisu Erçetin, Zehra Erdem, Semih Başakın, Ece Başakın,  Mehmet Yılmaz, Sezgin Kelebek,  temsil ediyorlar.Bu turnuvalarda teknik adam olarak görev yapan ve Erzincanlı olan Milli Takım anterörleri  Murat  Sönmez  ile  Uğur Erçetin  yaptıkları açıklamalarda  haftada 6 gün, günde 7 saat çalışarak hazırlandıklarını şu ana kadar bu çalışmalarının karşılıgını gördüklerini belirterek  ‘’ Şu ana kadar oynadıgımız müsabakalarda önemli başarılar elde ederek kürsünün üst basamagına yaklaştık, İnşaallah yurda şampiyonluklarla ve madalyalarla dönecegiz’’ dediler.

Önümüzdeki günlerde sizlerle yeni bir başarı haberi daha paylaşmayı ümit ediyor  Murat Sönmez ve Uğur Erçetin Hocalarımıza ve örgencilerine üstün başarılar diliyoruz.

  www.kemahspor.com


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   605 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia