Gönüllerde taht kuran, devletin gülen yüzü olan Kaymakam Cuma ÇOTU Siirt'in Baykan ilçesine atandı.

.
GÖREVİ SÜRESİNCE KEMAH'TA
GÖNÜLLERİ FETHEDEN KAYMAKAM
CUMA ÇOTU
SİİRT'İN BAYKAN İLÇESİNE ATANDI

Sancak Şehri Kemah’ımızda bulundugu süre içersinde herkesin takdirini, sevgisini ve saygısını kazanan Kaymakam Sayın, Cuma ÇOTU Mülki idare Amirleri ataması ile Kemah İlçemizdeki görevini tamamlayarak  Siirt’in Baykan ilçesine atanmıştır.27.07.2015 tarihinde Kemah’ta göreve başlayan Kaymakam Cuma Çotu devletin gülen yüzü olmayı başarmış, halkla güzel diyaloğlar kurarak herkes için  bir güven kaynagı olmuştur. Geldiği ilk günden itibaren çalışmalarına hız kesmeden devam etmiş, görev süresi içersinde birçok başarılı hizmete imza atarken esas imzayı sevecen kişiligi, mütevazi yapısı, hoşgörülü yaklaşımı ile  Kemahlıların gönüllerine  atarak içimizden biri olmuştur.Onca iş ve sorumluluk arasında İst. Kemah Spor Kulübümüz için de her zaman vakit ayırarak zaman zaman, puan durumlarını, zaman zaman sorunlarımızı sordu. Kazandıgımız maçlardan sonra arayıp tebrik ederken, gelecek maçlar için başarılar dilemeyi hiç unutmadı. Kemah İlçemizde kamp yapan İst. Kemah Spor’a  yine Belediye Başkanımız Sn. Osman Kemal Aslan’la birlikte evsahibi olarak  tam bir misafirperverklikle sahip çıkması takım için büyük bir moral kaynagı oldu.
Neredeyse oyuncularımızın çogunu isim isim soracak kadar ilgili oldu ve bizi sahiplendi.
İstanbul’da tesislerimizde yapılan toplantıya Belediye Başkanımız Sayın,Osman Kemal Aslan’la birlikte katılarak gençlerle buluşan Cuma Çotu, onlarla futbol oynadı, penaltı atışları yaptı. Selimiye Stadında sezon ortasındaki maçta tribünde heyecanlı bir taraftar, sezon sonundaki maçta kupamızı vermek üzere yanımızda olan mutlu bir mülki amir olarak yanımızda oldu.Görev süresinin dolması nedeniyle aramızdan ayrılırken içimizde bir boşluk, kalplerimizde bir burukluk bırakmadı desek, gidişi bizleri üzmedi desek  yalan olur. Ama hayat bu hepimiz birgün burada, birgün oradayız, birgün varız, birgün yokuz. Mesele bu alemde gönüller kazanmak, insanların hayrına, faydasına, ülkenin yararına güzel hizmetler yapabilmektir. Mesele iyi insan olmak, bulundugu yerden ayrıldıktan sonra hayırla, şükranla, dualarla anılabilmektir. İşte tamda bu mesele noktasında Kaymakamımız Sayın Cuma Çotu örnek olacak bir noktada bulunmaktadır.

 

Güle güle Kemah Kaymakamı Sayın Cuma ÇOTU. Sizi çok sevdik, size çok saygı duyduk, sizi bizden biri olarak kabullendik. İyi bir insan oldugunuza şahitlik ettik. Hizmetlerinize tanıklık ettik. Sizi ömrümüz yettigince hayırla yad edecegiz, hep dualarımızda olacaksınız ve her daim size şükran duyacagız.

 

Güle güle, Saygıdeger Kaymakamımız Sayın Cuma  ÇOTU; Siirt’in Baykan ilçesindeki görev sürenizde ve sonraki yıllarda size üstün başarılar, saygıdeger ailenizle birlikte saglık ve mutluluklar diliyoruz. Yolunuz, bahtınız açık olsun, inşaAllah en kısa zamanda yolumuz  bir valilik makamında size düşmüş olur, hayırlı olsun ziyareti sırasında  birkez daha kucaklaşırız.


    www.kemahspor.com


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   723 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia