İki yıllık görevinin ardından Siirt_ Baykan'a atanan kaymakamımız Sayın Cuma ÇOTU göndermiş oldugu mesajla bayramımızı tebrik ederek, başarılar diledi


İki yıl boyunca Kemah Kaymakamlığı görevini yürüten ve son kararname ile Siirt - Baykan Kaymakamlıgına atanan  Sayın Cuma ÇOTU’nun sitemize göndermiş oldugum esajı sizlerle paylaşıyoruz.

Bugüne kadar Kemah halkının  kendileri hakkındaki takdir, sevgi ve saygı düşüncelerini canı gönülden paylaştığımız Kaymakamımız Sayın Cuma ÇOTU  bayramımızı tebrik ettikleri mesajında  kulübümüz hakkındaki düşüncelerini de dile getirmiştir.

Bu nazik düşünce ve davranışları için kendilerine birkez daha teşekkür ediyor, ömür boyu, saglık, sıhhat, mutluluk ve başarılar diliyoruz. 
------------------------------------------------------------ 

Saygıdeğer Hüseyin Çakmaktaş Başkanım ve kıymetli İstanbul Kemah Spor Camiası; Kemah'taki iki yıllık görev sürem boyunca en çok gurur duyduğum hususların başında sizlerin İstanbul'daki varlığı olmuştur. Anadolu'nun şirin ilçesi Kemah'ı en güzel haliyle temsil ettiğinizi bilmenizi isterim. Özellikle son yıllarda gösterdiğiniz performansınız takdire şayandır. Bir yandan seyir zevki yüksek futbol oynayan takımımız bir yandan da centilmenlik örneği vermiştir. Oyuncularımızın tamamı hırsı, kazanma azmi ama bir o kadar da beyefendiliği ile ön plana çıkmıştır. Bu durumda şüphesiz en büyük pay değerli Hüseyin Başkanın, yönetimin ve Ateş Hocanındır.


Ben onların şahsında tüm Kemah Spor Camiasının mübarek Kurban Bayramını kutluyor, Kemah'ın İstanbul'daki yüz akı Kemah Spor'a daha nice başarılar diliyorum.

Saygılarımla,
Cuma Çotu
Eski Kemah Kaymakamı
Siirt-Baykan Kaymakamı

-------------------------------------------------------------
  www.kemahspor.com


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   679 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia