Sitemizde bilmedigimiz bir nedenle yaşanan teknik sorunlar oluşmuştur.

SORUNUN KAYNAGINI
TESPİT EDEMEDİK!

Bayram süresi içersinde yapmış oldugumuz haberlerde bilmedigimiz bir nedenle sorunlar oluşmuştur. Bu sorunun kaynagını tespit edememiş olmakla birlikte düzeltmemiz mümkün olanları düzelterek yayınladık.

- Yayinladıgımız hazırlık maç haberi kendiliginden silinmiştir.
- Badmintonla ilgili bir haberimiz kendiliginden silinmiştir.

- Onursal Başkanımız Sayın, Orhan Birdal'ın bayram tebrik mesajındaki kullandıgımız resmi yanlış olmuş sonrasında kullandıgımız yeni resme ragman yerine sitemizdeki bir başka haberde kullanılan resim gelmiştir.

- Kemah Eski Kaymakamı Sayın, Cuma Çotu'nun bayram tebrik mesajındaki kullandıgımız resmi yerine  bir başka resim gelmiştir.

Biz site yönetimi olarak resimleri düzelttik ve güncelligini korumaları sebebiyle bayram tebrikleri haberlerimizi yeniledik ancak Badmintoncularımız madalyalarla döndüler haberi ile A takımımızın Sancaktepe Spor ile yaptıgı maçın haberini hem güncellikleri ve hemde arşivimizde kayıt olmadıgı için tekrar yenilmedik. (Bayram tatli nedeniye sorunları geç farkettik ve bazı çalışmalarıda doğal olarak yapamadık.)

Yaşadıgımız teknik sorunlar sebebiyle ;

- Onursal Başkanımız Sayın ORHAN BİRDAL'dan;

- Kemah Eski Kaymakamımız Sayın CUMA ÇOTU'dan;

- Milli takımımızın nüvesini oluşturan Erzincanlı Badmintoncularımızla birlikte Murat Sönmez ve Uğur Erçetin hocalarımızdan;

-  Kulübümüzü misafir eden Sancaktepespor ile Hasan Hız hocamız ve İst. Kemah Spor'lu kardeşlerimizle Ateş Yıldırım Hocamızdan, Kemah Sporumuzun hazırlık maçlarını ve Hasan Önder'in organize ettigi piknik organizsayonunu paylaşamadık. Dolaysıyla emegi geçen ter akıtan katkı yapan herkesten;

- Ve tabiiki sitemizin varlıgını sürdürmesindeki en büyük destegi veren kadirşinas site ziyaretcilerimizden özür dileriz.

Not: sorunla alakalı olarak bayram sonrası site yetkilileri ile görüşülecektir.

 İlgi ve desteginize devamı temennisiyle sonsuz  teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.
www.kemahspor.com / Site Yönetimi

     www.kemahspor.com


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   419 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia