Sevgi, barış, kardeşlik ve dostluk içinde yaşanacak güzel bir sezon temenni eder, herkese başarılar dileriz.


LİG BAŞLIYOR!

İst. Kemah Spor yeni sezonun ilk maçını 9 - Eylül - 2017 Cumartesi günü Saat: 17.00 de  Başakşehir İkitelli ile  Selimiye Stadında yapacak.

Bütün hemşehri ve dostlarımızı bu önemli müsabakada yanımızda görmekten büyük mutluluk duyacagız. Sizlerin tribünlerdeki varlıgı shadaki Cesur Yüreklere güç katacaktır. 

 
2017 - 2018 sezonu amatör ligleri  başlıyor.  Öncelikle BAL, SAL, 1. Amatör, 2.Amatör ve altyapı liglerinde mücadele edecek olan bütün takımlara kazasız belasız, huzurlu, mutlu ve başarılı bir sezon dileriz. 
Sevgili sporseverler, yöneticiler, teknik admlar ve sporcular yeni sezonun her bakımdan huzurlu ve güzel geçmesi için iş bize düşüyor. Bunun için hepimiz;

Futbolun bir spor oldugunu, sporun kardeşlik oldugunu asla unutmadan, meselenin sadece yenmek veyahut yenilmemek olmadığını aklımızdan çıkarmadan futbolun keyfini yaşayalım.

Her müsabakanın sadece birtek galibi olabileceginin bilinci içersinde  kazandıgımızda sevincimizi abartmadan, karşı takımdaki kardeşlerimizi rencide etmeden sevinelim. Mağlup oldugumuzda bununun dünyanın sonu olmadıgını bilerek üzüntümüzü abartmayalım, hazımsızlık yapmayalım, maçı kaybetmenin kimseyi küçültmeyecegini göstermek üzere galibiyetinden dolayı tebrik rakibimizi  etme büyüklügünü göstelim.

Hakemlere ve kararlarına saygılı olalım. Bilelim ki ne kadar yanlış olursa olsun, o karar asla degişmiyecektir. Yine bilelim ki, biz altı pastan boş kale yerine topu avuta atabiliyorsak hakemlerde bazı şeyleri saniyeler içinde süzemeyebilir yanlış karar verebilir, (bize göre yanlış olan beklide doğru karardır) . Hakemlerde insandır bizler gibi ve onlarda hata yapabilir. Hakem olmadan bir maç oyananmıyacagına göre bu oyunun en temel aktörleri arasında yer alan bu fedakar insanlara saygılı olalım, onlara yardımcı olalım.

Tribünler futbolun cazibesine renk katan unsurlardır. Maça gelen taraftarlar arasında olabilecek olumsuzluklara çanak tutmayalım. Olay çıkmasına fırsat vermeyelim, Küfür ve şiddete hayır diyelim. Tribünü bir kaos ortamına degil, bayram yerine çevirelim. Her taraftar karşı takım taraftarını kendi misafiri kabul etmelidir. Birgün karşı takım sahasına maç izlemeye  gideceginide unutmamalıdır. Sahada mücadele eden oyuncular ise asla tribünle muhatap olmamalı diyaloga girmemlidir.
 
Biz İst. Kemah Spor Kulübü olarak yeni sezonda katılacagımız tüm kategorilerde her zaman oldugu gibi, futbolun aydınlık yüzü olmaya devam edecegiz. Her takımı dost ve kardeş bilecegiz. Müsabakalarımızı dostluk ve centilmenlikten ödün vermeden oynayacagız. Haketmedigimizi istemeyecek, hanemize haram puan yazdırmayacagız. Fair playy  ruhuna sadık kalacagız.
 
Biz İst. Kemah Spor Kulübü olarak, kendi mütevazi imkanlarımızla yapabilecegimizin en iyisini yapmaya çalışacak, sılamız olan, Kemah ve Erzincan’ı,   gurbette mensubu bulundugumuz Üsküdar’ı en iyi şekilde temsil etmenin gayretinde olacagız. Asla duruşumuzdan, ilkelerimizden, ödün vermeden  bugüne kadar oldugu gibi sevgi ve saygı ile yolumuza devam edecegiz.
 
Kemah Spor’umuzun Cesur Yürekli kardeşlerimizle birlikte oynadıkları takımların başarısı için mücadele edecek olan bütün sporcu kardeşlerimize, teknik heyetlere .  kulüp yöneticilerine, kulüp camialarına, hakemlere, saha komiserlerine, sağlık görevlilerine, emniyet ve basın mensuplarına, stad görevlilerine 2017 - 2018 sezonunun hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor, başarılar diliyoruz.
 
Kulübümüze maddi manevi destek olan herkese,  bayragımızı dalgalandıracak olan memleket sevdalılarına, futbol aşıklarına, sesini nefesimize katarak bize güç verecek olan taraftarlarımıza, gönlünde bize yer açan, aklında tutan her kim varsa hepsine sonsuz teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Tarihimizde ilk kez yer alacagımız 2017 - 2018 sezonu hepimiz için, bütün kulüpler için hayırlı uğurlu olsun.
 
 
İst. Kemah Spor Kulübü
Yönetim Kurulu

 

   www.kemahspor.com


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1022 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia