Kemah Kaymakamlıgına atanan Sayın, Ahmet Karaaslan'ı tebrik eder, İlçemizdeki görevinde üstün başarılar dileriz.
KEMAH KAYMAKAMI
SAYIN, AHMET KARAASLAN
GÖREVİNE BAŞLADI

20/08/2017 tarihli resmi gazetede yayınlanan müşterek kararname ile Kemah Kaymakamlıgına atanan Sayın Ahmet Karaaslan görevine başladı.


Yeni Kemah kaymakamını ilçede Hükümet konağı önünde daire amirleri karşıladı. Daha sonra  Makamına geçen Kaymakam KARAASLAN burada daire amirleri ile tek tek tanışarak onlarla sohbet etti.


İst. Kemah Spor Camiası olarak Kaymakamımız Sayın Ahmet Karaaslan’a Şehri Şirin İlçemize, Sancak Şehrimize hoş geldiniz diyor, üstün başarılar diliyor, saygılarımızı arz ediyoruz.
Özgeçmiş:

Kemah Kaymakamı Sayın, Ahmet KARAASLAN , 1983 yılında Bayburt'ta doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Erzurum'da, Lise Öğrenimini Pendik İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 2006 yılında Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası İlişkiler ana bilim dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı.2008 yılında İstanbul Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğünde denetmen yardımcısı olarak memuriyete başladı. 2009 yılında Konya Defterdarlığında denetmen yardımcısı olarak görev yaptı. 2011 yılında İçişleri Bakanlığının açmış olduğu Kaymakamlık sınavını kazanarak Mülki İdare mesleğine intisap etti. İl stajını Ardahan, Teftiş stajını Manisa ili Gölmarmara ve Köprübaşı İlçelerinde, Kaymakamlık Refiği stajını Düzce İli Akçakoca ve Sakarya İli Ferizli İlçelerinde yaptı. Düzce Cumayeri ve Kocaeli Darıca İlçelerinde Kaymakam Vekilliği görevini ifa etti. Yurt dışı dil eğitimi için 1 yıl ABD'nin Maryland Eyaletinde bulundu. 2 yıl süre ile Kütahya Pazarlar Kaymakamlığı görevini yürüten Sayın, Karaaslan 20/08/2017 tarihli resmi gazetede yayınlanan müşterek kararname ile Kemah Kaymakamlıgına  atanmış olup, evli ve üç çocuk babasıdır.


www.kemahspor.comPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   918 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia