İst. Kemah Spor Bayrampaşa deplasmanından farklı maglup olarak puansız döndü.SÜPER AMATÖR LİG 9. GRUP. 5. HAFTA
B. PAŞA ALTINTEPSİ   4
İST. KEMAH SPOR   1İst. Kemah Spor Süper Amatör lig 9. Grupta 5. Maçta B. Paşa Altıntepsi’ye misafir oldu.  Büyükşehir Belediyesi Bayrampaşa Stadında oynanan  maçı Cesur Yürekler  4- 1 kaybetti.

 
Maçtan önce oynadıgımız tesisten bahsetmek isteriz. Gerçekten mükemmel bir stad zemin, tirbünler, protokol tribünü, soyunma odaları ile porfestonel bir düşüncenin eseri olmuş. Bu stadı gençlige kazandıranlara emegi geçenlere teşekkür ediyoruz. Stad görevlileri ile güvenlikçiler ve orda görev yapan emniyet mensupları dahil herkes işini pür dikkat ve ciddiyetle, samimiyetle, güleryüzle yapıyorlar onlarada ayrıca teşekkür ederiz.

 
B.PAŞA ALTINTEPSİ
Mahir Artan - Emere Karaboya - Osman Özgül - Serhat Balcı - Vurkan Vural - Metin Karadeniz - Umut Burak - Çağatay Çakmak - Ercan Işıl - Tolga Bakay - Harun Özcan

Burak Gökdağ - Enes Kaburga - Tayfun İpek - Barışmaço Navaklı - Ferhat Akıllı - Kaan Alagül - Tunahan Şenol

Teknik Sorumlu : Süleyman SEZER


 
İST. KEMAH SPOR
Umut Kaymak - Mücahit Demir - Mesut Yılmaz - Muhammed Can Özcan - Ahmet Erdem - Erdem Yerlitaş - Oğuzhan Baykan - İsmail Başaran - Muhammed Sucuoğlu - Enes Erdem - Emin Gezgin

Emre Keskin - İlker Ateşsönmez - Rıdvan Çelik - Oğuzhan Çagatay - Batuhan Özdemir - Serhan Ilışar - Mehmetcan Erşahin

Teknik Sorumlu : Ateş YILDIRIM
 


 
Maça iki takımda istekli başladı ilk dakikalardan itibaren gelişen karşılıklı ataklardan gol sesi çıkmadı. 24. Dakikada gelişen bir Altıntepsi atagında sag çaprazdan gelen ortaya Kemah müdafası müdahele edemedi ve Altıntepsi bu topta buldugu golle öne geçti 1-0


 
Maçın 32. Dakikasında Kemah gole çok yaklaştı topla son buluşan Enes Erdem topun biraz altına girerek vuruşunu yapınca üst direge çarpan top avuta gitti.


 
36. Dakikada Muhammed Sucuoğlu kaleci ile karşı karşıya kaldı, biraz daha erken davranabilse gole sonuçlanabilecek bu ataktan Kemah eli boş döndü.


 
38. Dakikada yine sağ çaprazdan gelen yüksek ortaya  Kemah müdafaasi birkez daha müdahele edemeyince Altıntepsi bu ikramı geri çevirmedi ve ağlarımıza giden topla skor 2-0 oldu.


 
44. Dakikada gelişen Kemah atagında İsmail Başaran’ıniçeri doldurduğu topa kimse dokunmadı ve top diregi yalayarak avuta gitti.

 

İlk yarı rakibi karşısında boyunca başa baş oynayan Kemah soyunma odasına 20 maglup döndü.

 

İkinci yarıya Kemah beraberligi sağlamak, Altıntepsi farkı açmak için için  açık  ve hızlı   oynayarak başladılar. 
47. dakikada gelien Altıtepsi hücumunu Kemah kornerle önledi. Korner atışında Altıntepsi’li oyuncu kaleci Umut Kaymak’ı adeta mahsur aldı ve topa müdaele etmesine bariz şekilde engel oldu. Kornerden gelen top direk ağlara gitti bu golle Altıntepsi farkı üçe çıkardı 3-0


 
Kalecimiz Umut hakeme kendisine yapılan faulu anlatmaya çalışsada hakem Umut’a itirazdan sarı kart vererek oyunu devam ettirdi.


 
48. Dakikada Ateş Yıldırım oyuna müdahele ederek Muhammed Sucuoğlu’nu kenara alıp İlker Ateşsönmez’i sahaya sürdü.

 

Golden sonra toparlanan ve üst üste ataklar geliştiren Kemah karşısında uzun toplarla gol arayan Altıntepsi skorunda avantajıyla  oyun disiplinini yitirip daha bireysel oynamaya başlayınca Cesur Yürekler topa daha çok sahip olmaya başladılar.


 
57. Dakikada Enes Erdem, 60. Dakikada Oğuzhan Baykan’ın şutları kaleyi bulmayarak avuta gitti.


 
62. Dakikada gelişen Altıntepsi atagında  kaleye giden topu kalecimiz Umut Kavlak harika bir refleksle kornere tokatlamayı başardı.


 
66. dakikada hızlı çıkan Kemah Spor topu Enes Erdemle buluşturdu, Enes’in şutu kalecide kaldı. Kalecinin kısa degajını kapan Altıntepsili oyunsu topu Kemah yarı alanına gönderdiginde bariz ofsaytı süzemeyen hakemler oyunu devam ettirdi, Yalnız yakalanan Kemah defansı için yapacak fazla bir şey yoktu ve 67. Dakikaya girilirken fark dörde çıktı 4-0


 
 Golden sonra Emin Gezgin ve Mücahit Demir’i kenara alan Ateş Yıldırım müdafaya uzun boylu genç oyuncusu Mehmetcan Erşahin’i orta alana Rıdvan Çalık’ı alıp uzun boylu stoperi Ahmet Erdem’i hücum hattına gönderdi. Böylece bu maçta kolay teslim olmayacagınıda gösterdi.


 
70. dakikada kaptan Erdem Yerlitaş’ın Oguzhan Baykan’a aktardıgı topu alan Rıdvan ileriye uzun oynadı, bu topa hareketlenen Ahmet Erdem rakibini zarif bir çalımla geçerek topu ağlara gönderdi 4-1

 

Golden sonra Kemah Spor’a adeta taze kan geldi üst üste salgı sollu gelişen ataklarla karşı kalede gol aramaya başladı.Ama bazen olmayınca olmaz derler ya işte tamda bu sözü ispatlarcasına son 20 dakika boyunca Altıntepsi’nin ataklarını kolaylıkla savuşturan Cesur Yürekler topluca ileri  çıkıp gol için yüklenselerde Enes Erdem, Oğuzhan Baykan Erdem Yerlitaş, Ahmet Erdem, İsmail Başaran Hatta gerilerden kopup gelen Muhammed Can Oğuzcan’ın şutları birtürlü ağlarla kucaklaşmadı ve Cesur Yürekler sahadan 4-1 mağlup ayrıldı.


 
Oyunun hiçbir döneminde ezilmeyen, başa baş dişe diş mücadele eden, belli bölümlerde rakibine üstünlük kuran ve ayağa paslarla izleyenlere güzel bir futbol izleten Kemah Spor’umuzun Cesur Yüreklerini bu farklı sonuca ragmen ayakta alkışlıyoruz. Ateş Yıldırım Hocamıza ve talebelerine birkez daha teşekkür ediyor, gelecek maçlarda başarılar diliyoruz.

 

Bayrampaşa Altıntepsi fizikli, iyi top oynayan ve oyun kuralları içersinde sert mücadele eden bir takım. Kasıtlı faul yapmıyor, oyunu çirkinleştirmeden centilmence mücadele ediyorlar.  Takımlarına destek olan taraftarları da aynı şekilde rakiple uğraşmadan küfür etmeden tezahüratlarını centilmence yapıyorlar. Bu güzel camiaya hem sevgi hemde saygı duyduk,   her şey için teşekkür ediyor, hak ettiklerine inandıgımız galibiyetlerini tebrik ediyor, gelecek maçlarda üstün başarılar diliyoruz.
 
 


   www.kemahspor.com
Biz futbolun aydınlık yüzü, Kemahın Cesur Yürekleriyiz.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1073 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia