Çok iyi oynayan, mücadele eden Cesur Yüreklere sahip çıkan Yönetim Kurulu Güzel günler görecegiz dedi.


Spor Süper Amatör lig 9. Grupta  mücadele eden İst. Kemah Spor Kulübü geçmiş sezonlarda elde ettigi müthiş başarıların ardından yeni sezonda hiçte arzu etmedigi neticeler aldı.


Son günlere yaşanan bu sıkıntılı süreçten sonra yönetim kurulu sitemize yaptıgı açıklama ile  umutlu olduklarını, panige gerek olmadıgını belirterek, takıma ve teknik heyete güvendiklerini belirten bir açıklama yaptılar.
İst. Kemah Spor Kulübü Yönetim Kurulu Açıklaması;

Sezon öncesi yaşanan belirsizligin yanı sıra kadrosundan çok önemli oyucularını başka takımlara gönderen Kemah Spor takıma yani takviyelere yaparak bu açıgı kapatmak istesede uyum sorunu ve zamana olan ihtiyaç nedeniyle beş maçta 4 puan alarak ligin alt sıralarına düştü.
 
Bütün bunlara ragmen skora yansımasada takımın iyi oyunu gelecekte daha iyi sonuçlar alabilecegimiz yolundaki umutlarımızı hep üst seviyede tutuyor.
 
Sakat olan  bazı oyuncularımızın yakında sahalara dönecek olmasının yanı sıra fıorvet hattına yapılan takviyelerde bu umudumuzu güçlendirmektedir.
 
Bizim en büyük eksigimiz tribün destegidir. Kendi sahamızda oynarken bile misafir takımın taraftar baskısı ister istemez sahaya yansımaktadır.
 
Ancak Ateş Yıldırım Hocamıza ve oyuncu kardeşlerimize olan güvenimiz tamdır ve inanıyoruz ki hep birlikte el ele gönül günüle omuz omuza verecek ve bu takımı birkaç hafta sonra üst sıralara taşıyacagız.
 
Bütün bunlara ragmen skor ve sonuç ne olursa olsun kulübümüzün prensiplerinden dostluk ve centilmenlik anlayışımızdan asla ödün vermeyecek yeri gelirse haksız olduguna inandıgımız penaltıyı maglup durumda olsak bile dışarı atmaya devam edecegiz. 
Biz bu camianın sevilen, saygı duyulan bir kulübü olarak sıralamadaki yerimiz ve hatta ligimiz ne olursa olsun aile ortamı içersinde büyüklerin küçükleri sevdigi, küçüklerin büyüklere saygı duydugu, foması ve arması için mücadele eden Yönetim, Teknik Heyet ve Sporcuları ile ‘’Cesur Yürekler olarak’’ elimizden geleni yapmaya devam edecegiz.
 
Erzincan ve Kemah camiamızdan takımımıza tribün destegini bekliyoruz. Filiz lisans çıkartma şansı elinde olan Erzincan ve Kemah’lı gençleri bizimle irtibat kurarak kadromuza davet ediyoruz. Bizim gönlümüz ve kapımız herkese her zaman yıllardır söyledigimiz gibi ardına kadar açıktır, isteyen buyursun gelsin.
 
Bu zor süreci atlatacagımıza olan inancımız ve teknik heyetimizle oyunculara olan güvenimizle pek yakında tekrar güzel günler görecegimize, iyi, sonuçlar elde edecegimize inanıyoruz. Takımdaki her oyuncumuzdan Hocalarının sözünden çıkmadan, antrenman kaçırmadan, özveri ile bugüne kadar oldugu gibi bundan sonrada aynen devam etmelerini bekliyoruz.  Oynayan oynamayan herkesin her antrenmanda  ve maçta hazır bulunmalarını önemle hatırlatıyoruz.
 
Bizde meşhur bir söz vardır ‘’YİGİT DÜŞTÜGÜ YERDEN KALKAR’’ derler. Bizde hep birlikte buradan kalakacak üst sıralara çıkacagız. Acelemiz yok, korkuya, teleşa üzüntüye gerek yok.  Daha önümüzde oynanacak çok maç kazanılacak çoook puanlar var.
Haydi Cesur Yürekler size inanıyoır, güveniyor, başarılar diliyoruz.
Şimdi  söz sizindir…
 


İst. Kemah Spor Kulübü
Yönetim Kurulu


 www.kemahspor.com
Biz futbolun aydınlık yüzü, Kemahın Cesur Yürekleriyiz.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
618 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia