Erzincanlı Milli Badmintoncular başarılarına bir yenisini daha eklediler. 
AKDENİZ  KUPASI'NDA
ERZİNCAN RÜZGARI...
 Ankara'da 27-28 Kasım 2017 tarihlerinde Akdeniz Ülkelerinin katılımıyla yapılan Badminton Akdeniz Kupası’nda Erizincan’lı sporcular aldiklari birinciliklerle Milli takımımızın gözbebegi oldular.
 
 5 Katagoride oynanan maçların üç katagorisinde Tūrkiye’ye birincilik getiren Erzincan’lı Milli sporcularımız müsabakalardaki üstün performanslarıyla  herkesin takdirlerini kazanmayı başardılar.
 
 Tek kızalarda Zehra Erdem 1’nci olurken,  Çift kızlarda Bengisu Erçetin - Nazlıcan İnci çifti 1’nci,  yine karşık çiftlerde Zehra Erdem - Yazgan Çalışır çifti 1’nci oldular.
 
 
 Milli Takım Antrenörleri Murad Sönmez ve Uğur Erçetin tarfindan çalıştırılan sporcularımız,  Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü ve Erzincan İl Özel idaresi Spor Kulübü’nün  lisanslı sporcuları olup,  Erzincan Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedirler
 
 
 Her türlü imkansızlıga kafa tutarak, her turnuvada rakiplerine meydan okuyarak bizleri onurlandıran, aldıkları madalyalarla ülekimizi  ve milletimizi mutlu eden Badminton takımızıdaki tüm sporcu kardeşlerimizi ve Hocalarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
 
  www.kemahspor.com


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
928 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia