KEMAH CAMİASINA ÖNEMLE DUYURULUR

 

KEMAH KAMUOYUNA,

DERNEK BAŞKANLIKLARINA,

KÖY SPOR KULÜBÜ BAŞANLIKLARINA

VE KEMAH GENÇLİGİNE

ÖNEMLE DUYURULUR

 

....  AÇIK DAVET  .... 

 
İst. Kemah Spor Kulübü'nde bu sene  altyapı ve degişik branşlarda en az bir şube açmak için çalışmalar sürdürülmektedir. Bu branşlarda kulübümüzde öncelikli olarak Kemah gençliginin yer alması hedeflenmekte olup, bunun için çagrı ve duyurular yapılmıştir.

  Yönetim Kurulumuzun konuya ilişkin  çagrı ve duyurusunu birkezde tüm Kemah kamuoyu nezdinde sitemizden yapmakta yarar görmekteyiz. 
 

1-  Futbol A takımımızla bu sene ligde yer alacagız. Bize katkı yapacak kemah'lı gençlerimizin  aramızda olması bizim için önemlidir. Bu konuda daha öncede çagrı yapmış olmamıza ragmen yeterli talep gelmedi. İst. Kemah Spor'da futbol oynamak isteyen arkadaşlarımızın bir an önce  aramıza katılarak çalışmalara iştirak etmesi gerekmektedir.
 

2-  Daha önce duyurusu yapılan, çalışmaları başlatılan U19 takımının tamamen Kemah dogumlu gençlerimizden olması hedeflenmektedir. U19 takımında 16-17-18 ve 19 yaş sporcular oynayabilmektedir.

3-  Masa tenisi branşında aly yaş 15 üst yaş sınırı 25 dir bu yaşa guruplarında masa tenisine ilgi duyan herkes kulübümüz de  bu branşta yer alabilir.

4-  Halk oyunları Gençlik Spor Müdürlügü bünyesinde bulunan bir daldır. Kültürel olarak bu dalda hizmet etmek ve Kemah gençliginin halkoyunlarımıza ilgisini artırarak bu dalda Kemah hatta Erzincan'ı temsil etmeyi hedefliyoruz. Halkoyunları için 15 - 35 yaş gurubunda bütün hemşehrilerimiz müracaat edebilirler.

5-  Sezon içersinde 12 - 14 yaş  minikler takımı oluşturmak içinde gereken çalışmalar yapılacak  ve bu konudaki kriterlerde sizlere duyurulacaktır.
 
6- www.kemahspor.com Sitemize üye olanların üyelik kaydı bilgilerini tam doldurmalarını özellikle cep telefon   numaralarını yazmaları gerkemektedir telefonsuz kayıtlar onaylanmamaktadır.

Yönetim Kurulumuz Kemah Spor'da Kemah'lı geçlerimizin yer alması için köy dernek başkanlarımızın nezdinde gereken çagrı ve duyuruları yapmıştır. Haklı olarak bizlere sıkça sorulan Kemah'lılar neden takımda oynamıyor sorusu aslında gereken ilgi ile alakalıdır. Bütün  kemah'lı kardeşlerimiz başımızın tacıdır. Kim hangi branşta ben varım derse kapımızda, gönlümüzde kendilerine açıktır. Kemah'lı kardeşlerimiz gelsin diye, aramızda yer alsın diye biz üstümüze düşen gayreti fazlasıyla gösteriyoruz. Eger bu çabalarımızın karşılıgında kardeşlerimiz aramızda yer alırlarsa, bundan en çok biz bahtiyar olacagız.  
 
Bütün çabamıza ragmen yeterli katılım olmadıgı takdirde önümüzdeki seçenekleri degerlendirerek hedeflerimizi gözden geçirecek ve yolumuza devam edecegiz. Biz yönetim kurulu olarak bu kulübün sahibi degil, hizmet bekçileriyiz. Görevimiz müddetince bize emanet edilen İst. Kemah Spor Kulübü'nü taşıyabilecegimiz en iyi yerlere taşımaya son güne kadar gayret edecegiz.

 
Kemah camiasına önemle hatırlatır, ilgi ve desteginiz için şimdiden teşekkür ederiz.

 HERTÜRLÜ YAZIŞMA, İLETİŞİM VE KAYIT İŞLEMİNİ

kemah@kemahspor.com POSTA ADRESİİZDEN YAPABİLİRSİNİZ.

Saygılarımızla

İST. KEMAH SPOR KULÜBÜ

YÖNETİM KURULU

 

''ARTIK BİR ŞEYLER YAPMAK  ZAMANIDIR''

  
6631 kez okundu

Yorumlar

     18/01/2012 23:21

haydı dostlar el ele verelim kemah spor bünyesindeki her etkinliğe katılalım
meryemcolak çolak

SPONSORLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ


  www.dersan.com.tr
www.youtube.comdersanmedia